Coinbase, Eski SEC Direktörünü Bünyesine Kattı

0

Dünyanın en değerli kripto para borsalarından Coinbase, uzun vakittir beklenen halka arzının öncesinde değerli bir görevlendirme gerçekleştirdi.

Wall Street Journal’in haberine nazaran, geçmişte ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nda yönetici olan Brett Redfearn, artık Coinbase’in sermaye piyasaları kısmında misyon alacak.

Redfearn daha evvel 14 yılını dünyaca ünlü Amerikan bankası JPMorgan’da geçirmişti. Redfearn, Blockchain teknolojisinin, ferdî yatırımcılar için son derece kıymetli olacağına inanıyor.

“Dijitalleştirilmiş bir ticaret ekosisteminin, ferdi yatırımcıların, sermaye piyasalarımıza adil ve eşit bir biçimde erişim sağlamasının önünü açacağını düşünüyorum.”

Coinbase, SEC evrakını halka açarak, finansan durumu hakkındaki detayları ortaya koymak istiyor. Borsanın halka açılmasının Mart ayında gerçekleşmesi bekleniyordu. Lakin ertelendi ve yeni tarih belirsizliğini koruyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x