Coinbase ve Diğer Büyük Borsalarda XRP Transferi Hareketliliği Yaşandı

0

Whale Alert, Coinbase’e ve dünyanın en büyük iki üst seviye kripto para borsasına toplam 255 milyon XRP taşıyan birkaç büyük süreç tespit etti.

Kripto para izleme botu Whale Alert, son 20 saatte 255.000.000 XRP token’ın iki kripto borsası tarafından transfer edildiğini duyurdu: ABD merkezli kripto para borsası devi Coinbase ve Bybit.

119 Milyon Doların Üzerinde XRP Transferi

Tanınan kripto para takipçisi Whale Alert tarafından yayınlanan süreçlere ait bilgilere nazaran, Coinbase ve Bybit platformları son 20 saatte şaşırtan ölçüde XRP transferine dahil oldu.

Coinbase 200 milyon XRP transfer ederken, Bybit iki süreç gerçekleştirerek Huobi ve Binance‘e toplam 55 milyon gönderdi. Prestiji olarak toplam ölçü 119.606.699 dolara eşit.

San Francisco merkezli Coinbase, ABD menkul değerler düzenleyicisinin Ripple ve iki CEO’suna kayıtsız menkul değerleri sattığı teziyle dava başlatmasının akabinde Ocak ayında XRP ticaretini askıya alan birden fazla borsa ortasında yer alıyor. Yine de Coinbase, büyük ölçülerde XRP’yi taşımaya devam ediyor. Ayrıyeten, müşterileri XRP tokenlerini Coinbase cüzdanlarında tutabilir ve problemsiz bir formda geri çekebilir.

Ripple Avukatları SEC’i Suçluyor

Daha evvel bildirdiğimiz üzere, Ripple’ı mahkemede temsil eden avukat, son duruşma öncesi konferansı sırasında SEC’in, çoklu vakitlerde XRP’ye verdikleri statü konusunda dijital borsaları uyarmadığını tez etti. Ayrıyeten, fintech devinin şimdiki ve eski CEO’ları Brad Garlinghouse ve Chris Larsen, düzenleyici takımının kendilerine karşı açtığı davaları reddetmek için çoktan bir talepte bulundular.

Ripple‘ın üst seviye yöneticilerini temsil eden avukatlara nazaran, ne Garlinghouse ne de Larsen, XRP’nin potansiyel olarak menkul değerler sınıflandırmasına girebileceğinin farkında değildi.

Xrp,Borsa

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x