Coinbase’den 500 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Çekildi

0

CryptoQuant’ın bilgileri ve Trust Nodes tahliline nazaran, yaklaşık 500 milyon dolar kıymetinde 12.000’den fazla Bitcoin (BTC) tanınan kripto para borsası Coinbase’den çekildi. Bu, son iki günde 30.000 Bitcoin çekilmesinin akabinde borsalardaki toplam rezervleri yeni bir düşük düzeye getirdi.

Binance ve Bitfinex’ten çekilen yaklaşık 1.000 BTC dahil olmak üzere toplamda 14.000’den fazla Bitcoin, takip edilen borsalardan çekildi.

Kelam konusu 12.000’lik bir süreç, birinci olarak Mart 2018’de 2000 Bitcoin depozitoyla finanse edilen bir cüzdandan geldi. Bunun üzerine, artık tüm meblağ çekilerek, orta sıra dolduruluyor. Tezlere nazaran bu süreçler Coinbase’e ilişkin. Trust Nodes’un edindiği bilgilere nazaran bu Mart 2018 adresinin finansmanını takip etmek, kimi karmaşıklıklardan geçtiği için biraz sıkıntı, fakat 1MMdVU adresine ulaşabildiler. Bu da açıkça bir borsanın adresi ve Coinbase’in muhtemelen sıcak cüzdanı olduğuna dair bir onay var.

Coinbase rastgele bir nedenle onu hareket ettirmiş olabilir, lakin bu durumda kripto paraların sistematik bir biçimde hareket etmesini beklersiniz. Coinbase’in, hakkında çok az şey bildiğimiz sofistike bir soğuk cüzdan heyetimi var, bu yüzden tüm varlıkları yerine yalnızca ‘paketleri’ taşıyabilirler.

Yeniden de, bunun temel olarak gerçek bir para çekme olduğunu düşünmek için bir neden var zira sayı 500 milyon dolar ve 12.000 Bitcoin. Bir düşüş olduğu da düşünüldüğünde, kesin olmasa da, birinin bu düşüşte BTC satın almış olması olası.

Coinbase daha evvel binlerce kurumsal yatırımcıya hizmet ettiklerini ve 1 milyar dolarlık çok sayıda tek süreç gerçekleştirdiğini açıklamıştı. Yani bütünsel olarak, bu 12.000 bitcoin sürecinin bu türlü bir satın alma olması olası görünüyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x