Counter Strike Oynayarak Bitcoin (BTC) Kazanabilirsiniz! Peki Nasıl?

0

Kripto para startup’ı ZEBEDEE CS:GO server’ları üzerinden karşılaşmalar aracılığıyla Bitcoin (BTC) kazanabilirsiniz.

The Sandbox ve Axie Infinity ile momentum kazanan kripto oyunların, sanayi genelinde kullanımı artıyor. Buna örnek olarak eşşiz token’lar (NFT) için Enjin altyapısını kullanan Minecraft server’ları gösterilebilir.

Counter Strike: Küresel Offensive Oynayarak Nasıl Kripto Para Kazanabilirsiniz?

Oyun oynarken az da olsa kripto para kazanabilirsiniz. Bu hafta, kripto para startup’ı ZEBEDEE, Infuse teknolojisiyle donatılmış birinci server’ıyla PC oyunu Counter Strike: Küresel Offensive (CS:GO) üzerinden oyuncuların performansına nazaran Bitcoin kazanılmasına imkan tanıyor.

ZEBEDEE’nin kurucu ortağı ve CEO’su Simon Cowell’a nazaran, bu haberin oyuncular tarafından heyecanla karşılandı. Cowell’ın Decrypt’e yaptığı açıklamada daha evvel CS:GO oyununun Bitcoin entegrasyonunu oyun dalında görmediğini söyledi. Şu ana kadar 10 server’ın tamamının dolduğunu ve ellerindeki server’ların kapasitesini arttırmayı planladıklarını söyledi. Ayrıyeten açıklamalarında online oyun kesiminde uygun bir konuma ulaştıklarını ekledi.

CS:GO oynayarak Bitcoin kazanabilmek için, öncelikle gelen QR kodunu akıllı telefon uygulamasına taratmak ve böylelikle en az 100 satoshi ödemek gerekiyor. Cowell, oyundaki performanslara nazaran bireylerin ellerindeki Bitcoin’in pahasının dalgalandığını, oyunun sonunda ise toplam skor yüzdesine nazaran Bitcoin kazanıldığını açıkladı. Eğer oyuncular başarılı olurlarsa, yatırdıklarından daha fazla kazanabilirler.

Açıklamada ayrıyeten oyuncular istedikleri vakit kazandıkları BTC’yi nakte çevirebilecekleri ve tüm süreçlerin Lightning Ağı ile yapıldığı tabir edildi. Daha da ötesi, ZEBEDEE iştirakleri sayesinde rekabet fiyatlarının reklamlarla karşılanması planlanıyor. Şu an bahisler küçük olmasına rağmen oyuncular oynadıkça şahıslar az da olsa Bitcoin kazanabilir. ZEBEDEE, şu anki stratejisinde aylık 24 milyon faal kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

Cowell’a nazaran, ZEBEDEE başlangıçta 7/24 işleyen 10 server açacak. Server’lara ulaşabilmek için birinci olarak ZEBEDEE’nin masaüstü uygulamasının yüklenmesi gerekiyor. Vakit içerisinde ZEBEDEE daha fazla oyuncuya sahip olabilmek için server’larını arttırmayı planlıyor. Ayrıyeten atacakları adımlar ve MintGox kripto gaming toplantıları sonucu talebin arttığını vurguluyor.

Cowell, CS:GO oyuncularının Bitcoin kazanmalarına imkan tanınmasının en çok profesyonel olmayan oyuncuların işine yarayacağını, lakin asıl tesirin profesyonel oyuncular için olacağını vurguluyor:

“En büyük ihtilal sonradan oyuncu olanlar için olacak.”

Cowell, şu anki durumda e-spor turnuvalarındaki profesyonel oyuncuların tüm parayı kazandıklarını söyledi. Cowell ZEBEDEE entegrasyonunun Robinhood pay senedi alım satımına nasıl imkan sağladıysa tıpkı tesirin gayri resmi e-spor dünyasında olabileceğine inanıyor. Umarız ZEBEDEE’nin gidişatı, Robinhood’un gidişatına benzemez.

Counter Strike: Küresel Offensive oynuyor musunuz? CS:GO üzerinden Bitcoin kazanılabilmesini nasıl karşılıyorsunuz? Fikirlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyun,Server,Cs:go,Para

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x