CryptoQuant CEO’suna Göre Bitcoin’de (BTC) Yükseliş Zamanı Geldi

0

CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Bitcoin’de yükseliş beklediğini ve all-in yapmanın vaktinin geldiğini söyledi.

Yeni bir tweet’te Ki Young Ju, 124.600 takipçisine yatırım yapmayı düşündükleri paralarını dünyanın en büyük kripto para ünitesine koyma vaktinin geldiğine inandığını söyledi. Yükseliş tabirlerini desteklemek için Ki Young Ju, BTC rezervlerini borsalarda depolanan tüm stablecoin rezervlerine bölen bir ölçü olan Bitcoin fiyatı ile stablecoin oranı ortasındaki korelasyona işaret ediyor.

CryptoQuant yöneticisine nazaran, düşen bir stablecoin oranı, Bitcoin’in ve daha geniş kripto pazarının bir sonraki adım için hazırlanabileceğini gösteriyor.

“Kripto piyasası arz / talep açısından daha güzel hale geliyor. USDC’nin yükselişi sayesinde tüm borsalarda nispeten çok sayıda stablecoin var. BTC varlıkları süratle düşüyor. İşte BTC’nin USD cinsinden sahip olduğu tüm borsalardaki stablecoin’lerin oranı.”

Düşen stablecoin oranının yanı sıra Ki Young Ju, stablecoin piyasasının alım sinyallerini yanıp söndüğünü söylüyor.

“Tüm stabilcoinler için, düzenleyen olay sayısı artıyor, paraya çevirme aktifliği sayısı azalıyor. Arz ve borsa varlıklarında dolaşan stablecoin’ler dün tüm vakitlerin en yüksek düzeyine vurdu. Daha fazla insan kripto para satın almak için fiat aracılığıyla stablecoin satın alıyor. Yükseliş.”

17 Mart’ta Bitcoin 60.000 doları kırmak için çaba ettiğinde Ki Young Ju, stablecoin piyasasına baktı ve BTC’nin öteki bir ralli başlatmasının daha uzun süreceğini tweet’ledi. Buna sebep olarak ise “stablecoin varlıkları ile karşılaştırıldığında USD cinsinden çok fazla BTC var”ı gösterdi.

CoinMarketCap‘e nazaran tweet’inden sekiz gün sonra BTC 50.858 dolara düştü.

Btc,Tüm

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x