DeFi Borç Verme Platformlarındaki 115 Milyon Dolarlık Kısım Nakde Çevrildi

0

115 milyon dolarlık DeFi borç verme konumları, Ethereum (ETH) 1.385 dolara niyet nakde çevrildi. Coinmarketcap’e nazaran Ethereum evvelki gün %12 paha kaybetti.

Compound Finance, 86 milyon dolarlık nakde çevrilen durumuyla tüm nakde çevirme süreçlerinin birçoklarını oluşturdu. MakerDAO, 10 milyon dolarlık nakde çevirmeyle ikinci ve Aave v1 ve v2’de ise toplam 13 milyon dolarlık nakde çevirme durumları var.

Ethereum’daki sert düşüş, üç aylık en yüksek nakde çevirme olayına sebep oldu. 25 Ekim’de ise nakde çevrilen durumların kıymeti 93 milyon dolardı.

Tarihin en yüksek gas fiyatları, nakde çevirme süreçleri için bir neden olabilir. Salı günü kolay Ethereum sürecinin 46 dolara çıkması, birden fazla kredinin nakde çevrilmesinin gerisindeki neden olarak yorumlanıyor.

Messari’ye nazaran DeFi sınıfı, %13’e kadar düştü. Ancak, DeFi Pulse Endeksi’ne (DPI) nazaran, son 30 günde %50’ye yakın getiri sağladı. 

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x