Dogecoin (DOGE) ABD’deki Bitcoin ATM’lerinde Yer Alacak

0

Dogecoin (DOGE), ABD’de yer alan Bitcoin ATM’lerinde yer alacak. Böylece çok daha fazla insan Dogecoin’e çarçabuk erişebilecek.

ABD’nin en büyük Bitcoin ATM sağlayıcısı olan CoinFlip, piyasa talebini karşılamak ismine Dogecoin’i destekleyeceklerini duyurdu. Şirketin kurucu ortağı ve CEO’su olan Daniel Polotsky, bir “meme coin” olarak ortaya çıkan DOGE’u, talep doğrultusunda ATM’lere ekleyeceklerini duyurdu.

Şirketin bu atağı çok da şaşırtan değil. Yakın vakitte Elon Musk, Snopp Dog, Yine Simmons ve Kevin Jonas üzere ünlü isimler Dogecoin’i öven açıklamlar yaptılar. Dogecoin’in popülaritesinin her geçen gün artması, CoinFlip’in de gözünden kaçmadı.

CoinFlip, kurmuş olduğu terminaller ile geçtiğimiz yıl, Bitcoin ATM ağının boyutunu üçe katladı. Şirket ABD’nin 50 eyaletinin 45 adedinde hizmet veriyor. Bu ATM’ler sayesinde, kripto paralara erişim evvelkinden daha kolay hale geldiğinden, gelirlerde de %360 oranında bir artış yaşandı.

Atm

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x