DOT, EOS, VET Fiyat Analizi: 5 Şubat

0

İlerleyen günler için 23.6 dolarlık bir gayesi olan Polkadot (DOT) 20 doların üzerinde sabit kaldı. EOS (EOS) 3 dolarlık değerli bir dayanak düzeyinin çabucak üzerinde bir konsolidasyon etabında bulunuyor. VeChain (VET) ise, kısa vadeli bir ivme eksikliği göstermesine karşın 0.028 dolarlık takviye düzeyinin üzerinde süreç görüyor. AMBCrypto’dan Akashnath Sumukar’ın teknik tahliline nazaran:

Polkadot (DOT)

DOT, süreç yaptığı aralığın dışına çıkarak 20 doları aştı. Geçtiğimiz birkaç gün DOT, biraz düşüş yaşadı lakin alıcılar fiyatı tekrar üst itmek için süratli davrandılar.

CMF kıymeti, piyasaya net sermaye girişini gösteren +0.05’in üzerindeydi. MACD ise güçlü bir alım sinyali verdi. Fibonacci %62 uzatma düzeyi, önümüzdeki birkaç gün içinde DOT için 23.6 dolarlık bir yükseliş maksadı sundu.

DOT’un küçük düşüşler yaşaması halinde, 19.5 dolar ve 20 dolarlık bölge güçlü bir takviye fonksiyonu görebilir.

EOS (EOS)

EOS, 3 dolar düzeyinin üzerine çıktı ve bir konsolidasyon basamağına girdi. Süreç hacmi düştü ve Bollinger bantları, volatilitenin azaldığını göstermek için fiyat etrafında sıkılaştı.

Fevkalade Osilatör (AO) evvelki rallinin yükseliş ivmesinin azalmakta olduğunu gösteriyor.

EOS’un 3 dolara tırmanmadan evvel Ocak ayında 2.44 dolar düzeyini üç kere savunduğu göz önüne alındığında, EOS için bir sonraki hareket, konsolidasyon sonrası üst taraflı olabilir.

VeChain (VET)

VeChain, Ocak ayı ortasında 0.02 dolardan 0.035 dolara yükseldi. Fakat sonraki iki hafta boyunca bu karların bir kısmını geri aldı.

Bu hareket için Fibonacci düzeltme aracı, %61.8 düzeyinde 0.0244 dolar düzeyini işaret ediyor. Fakat o vakitten beri altcoin, toparlanma yolunda olduğunu ve toparlanma anında %38.2 düzeyinin üzerinde süreç gördüğünü göstermek için %50 düzeyinin üzerine çıktı.

RSI, birtakım kısa vadeli momentum eksikliğini gösteren nötr 50 civarında yer alıyor.

Dolar,Eos,Dot

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x