Elon Musk Dogecoin (DOGE) Hayranlığında Israrcı! Paylaşımlarına Devam Ediyor

0

İnsanlığı Mars’a götürmeyi hayal eden Tesla CEO’su, en sevdiği göğüs kripto para ünitesi Dogecoin’i (DOGE) şımartmaya devam ediyor.

Elon Musk, PayPal’ın kurucu ortağı olmanın yanı sıra Tesla ve SpaceX CEO’su olarak dünya çapında tanınmakta. Musk, Dogecoin sevgisiyle de son vakitlerde sıklıkla tartışma konusu olan isimlerden birisi. Tesla CEO’su bugün tekrar Twitter’da Dogecoin’den bahseden tweet’ler attı.

Musk Dogecoin’le Eğleniyor

Musk, daha evvel Dogecoin tweet’lerini yalnızca cümbüş için attığını söylemişti. Bugün de esprili bir DOGE bildirisi atarak cümbüşüne devam etti:

“DOGE’ tersten yazılınca Egod oluyor.”

Başka üst seviye kripto topluluğu üyeleri de bu latifeyi ele aldı ve Elon ismi da dahil olmak üzere kulağa beğenilen gelen sözlerin ve isimlerin geriye yanlışsız yazılırsa ne söz edeceğini “açıklamaya” başladı.

SEC Elon Musk’ı Araştırıyor Argümanı

Geçtiğimiz hafta bizim de haberini verdiğimiz üzere Elon Musk’ın Dogecoin tweet’leri yüzünden SEC tarafından incelenme altına alındığı sav edilmişti. Bilindiği üzere Tesla’nın CEO’su, son vakitlerde DOGE hakkında sık sık tweet atıyor ve kripto para ünitesinin fiyatı tweet’lerinin akabinde kolaylıkla hareket ediyor.

Musk,Tweet

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x