Elon Musk, Dogecoin’in (DOGE) Coinbase’te Listelenmesini İstiyor

0

Elon Musk, kripto para topluluğunun en çok ilgisini çeken isimler ortasında yer alıyor. Tesla ve SpaceX CEO’su, bilhassa Dogecoin (DOGE) ile ilgili atmış olduğu tweet’ler ile son derece tanınan olmuş durumda.

Bugün Twitter’da bir kullanıcıdan Elon Musk’a dikkat çeken bir soru geldi. Kullanıcı, Tesla’nın Bitcoin (BTC) yatırımı yaparken Coinbase’in aracı olduğunu ve Coinbase’in Dogecoin listelemesini isteyip istemediği sorusunu Elon Musk’a yöneltti. Elon Musk bu soruya kısaca “evet” karşılığı verdi.

Elon Musk, kripto paralar konusunda hayli etkin bir durumda. Şubat ayının başında CEO’su olduğu Tesla şirketi, tam 1.5 milyar dolarlık Bitcoin satın aldı. Musk ayrıyeten sıklıkla Dogecoin göğüs tweet’leri atarak, varlığın bedelinin yükselişe geçmesini de sağlıyor. Hatta mevzuyla ilgili bir Tesla yatırımcısından da Musk’a dava açılmış durumda.

Elon Musk

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x