Elon Musk’tan Çarpıcı Dogecoin (DOGE) Anketi

0

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) ve kripto para paylaşımlarını sürdürüyor. Dogecoin paylaşımlarıyla gündeme gelen Musk, geçtiğimiz günlerde de Bitcoin ile ilgili kimi tweet’ler atmış ve önder kripto para ünitesinde sert bir yükselişe neden olmuştu. Musk daha sonra tanınan toplumsal medya uygulaması Clubhouse’da Bitcoin’i (BTC) desteklediğini lakin Dogecoin paylaşımlarının latife hedefli olduğunu belirtmişti.

Musk bu sefer Twitter hesabı üzerinden bir anket oluşturdu ve ankette geleceğin para ünitesini sordu. Anketin cevaplarını ise “Dogecoin yükselecek” ve “diğer tüm kripto para üniteleri birlikte” olarak belirledi. Ankete şimdiye kadar 738 bin kişi katıldı. İştirakçilerin %73.4’ü DOGE’u seçerken, %26.7’si başka kripto para ünitelerini seçti.

Bununla birlikte Musk, “much wow” biçiminde bir tweet attı. Bilindiği üzere bu söz, Dogecoin ile özdeşleşmiş durumda.

Musk’ın anketi ile birlikte Dogecoin’de sert bir yükseliş yaşandı. DOGE, 0.046 dolardan 0.050 dolara kadar yükseldi. Yayın saati itibariyle DOGE, 0.048 dolardan süreç görüyor.

Musk,Anket,Para

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x