Emre Aydın ve Kraken Yöneticisi Dan Held Arasında Ethereum (ETH) Atışması

0

Tanınan müzikçi ve kripto para yatırımcısı Emre Aydın ve Kraken yöneticisi Dan Held ortasında dün akşam Ethereum (ETH) üzerinden bir atışma yaşandı.

Dün akşam Dan Held, Twitter üzerinden Ethereum‘u eleştiren bir dizi tweet attı. Held, şu tabirleri kullandı:

“Bitcoin paradır. Ethereum ise değil. ETH’yi kaç kurumsal firma hazinesi için satın aldı? ETH yakıttır, nakit değil. Yoksa anlatıyı yine mi değiştirdik? Ayak uyduramıyorum.”

Held’in bu tabirleri üzerine Emre Aydın, “O vakit ETH neden Kraken’de var” sorusunu yöneltti.

Emre Aydın’ın bu tabirleri üzerine Held, “İnsanlar istediklerini satın almakta özgürdür! Bu benim ferdî fikrim” ifadlerini kullandı. Konuşmanın devamı ise şu biçimde gerçekleşti:

Emre Aydın: Bu beşerlerle ya da insanların özgür olmasıyla ilgili değil, seninle ilgili. Büsbütün faydasız olduğunu düşündüğünüz bir şeyi satıyorsunuz.

Dan Held: Nasdaq yahut NYSE’de çalışan birinin listelenen her bir pay senedini sevmesini mi beklemeliyiz. Bir dondurma dükkanında çalışan insanlara ne dersiniz? Tüm çeşitleri sevmeleri mi gerekiyor? Veya Google nasıl olur? Tüm soruları sevmek mi lazım?

Emre Aydın: Elbette sevmenize gerek yok. Onu sevmemekle periyodik olarak çöp olarak tanımlamak fakat satmaya devam etmek ortasındaki büyük bir fark var.

Bu atışma hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Dan Held mi haklı Emre Aydın mı? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Eth,Emre Aydın

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x