Eski Beyaz Saray İletişim Direktöründen Bitcoin (BTC) Açıklaması

0

Eski Beyaz Saray irtibat yöneticisi ve Skybridge’in kurucu ortaklarından olan Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC) ve kripto paralar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Scaramucci, açıklamasında Bitcoin harici öbür kripto paralar ile ilgilenmediğini, sırf Bitcoin’e odaklandığını söz etti.

“Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH) üzere kripto paralar ile ilgilenmiyorum. Şu sıra sadece Bitcoin’e odaklandım.”

Scaramucci, Bitcoin’in toplam piyasa bedeline de vurgu yaptı. Mevzuyla ilgili niyetlerini paylaşan ünlü yatırımcı, şu kelamlar ile Bitcoin’i övdü:

“Bitcoin şu anda 12 yaşında ve karşısında onu liderliğini almaya çalışan 8300 farklı rakibi kelam konusu. Lakin Bitcoin tüm bunlara karşın dorukta kalmayı sürdürüyor. Bu benim için gereğince düzgün.”

Skybridge Bitcoin fonu da 4 Ocak 2021’de resmi olarak başlatıldı. Fonun başlatılmasından bu yana, Bitcoin’in pahası 30 bin dolar düzeylerinden 50 bin doların üzerine çıktı. Scaramucci’nin bu sebepler ile Bitcoin’i övmesi epey olağan gözükse de, övgülerinin tek sebebi bu değil. Scaramucci, günlük yatırımcıların da Bitcoin’e yönelmesi gerektiğini ve bunun için bilinçlendirilmeleri gerektiğini düşünüyor.

Scaramucci, tüm bu açıklamalarına karşın, altcoin‘lere de kapılarını büsbütün kapatmış değil. Gidişata nazaran ilerleyen periyotlarda altcoin’lere de yatırım yapabileceğini belirtiyor.

“Umarım 12 ay yahut 18 ay sonra tekrar podcast’inize beni çağırırsınız ve ben de başka kripto paralar konusunda tahminen farklı bir fikre sahip olabilirim.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x