Ethereum 2.0’da Stake Edilen Toplam ETH 4.1 Milyar Dolara Ulaştı

0

Glassnode şirketi, Ethereum (ETH) ile ilgili yeni bir ATH’den bahsettti. Bilgilere nazaran ETH 2.0’da stake edilen toplam ölçü 4.1 milyar dolar kıymetinde.

Glassnode bilgilerine nazaran Ethereum 2.0 depozito mukavelesinde yaklaşık 4,1 milyar dolar bedelinde koin kilitli bir biçimde duruyor. Staker’ların ETH 2.0 kontratına yatırdığı ETH sayısı, 4,1 milyar dolar bedeliyle tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı.

ETH Göndermeye Devam Ediyorlar

Glassnode, ETH 2.0’ın ve stake’lerin nasıl geliştiğini takip ediyor ve analistler, Aralık ayından bu yana durumu güncelliyor. ETH 2.0’da yarım milyondan fazla ETH kilitlenmiş durumda. Bu da birinci gayesi aşan bir ölçü.

ETH kilitlemek, birkaç yıldır topluluk tarafından beklenen ETH 2.0 yükseltmesinin birinci basamağını başlatmak için gerekliydi. Saniyedeki süreç sayısını büyük ölçüde artırması, başka ölçeklenebilirlik sıkıntılarını çözmesi ve Ethereum blok zincirini PoW’dan PoS’a kararması bekleniyor. Şimdi staker’lar mevduat mukavelesine kilitlenmek üzere daha fazla ETH gönderiyor.

Ethereum Yeni Bir ATH’ye Yaklaşıyor

Yazının yazıldığı sırada en büyük ikinci kripto par ünitesi olan Ethereum, 1.429 dolar  seviyesinde süreç görüyordu.

ETH, Ocak ayında tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.470 dolara yaklaşırken analistler pür dikkat grafikleri izliyor.

Eth,Dolar,Ethereum,Eth 2.0

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x