Ethereum (ETH) Beklenen Seviyeyi Geçerek Rekor Kırdı: 2.000 Dolar!

0

Önder altcoin Ethereum (ETH) son günlerdeki yükselişini devam ettirerek yeni bir ATH belirledi. Analistlerin kıymetli bir direnç düzeyi olarak gördüğü 2.000 doları aşmayı başaran ETH, 2.042 dolara kadar yükseldi.

Ethereum’un bu yükselişi kripto para topluluğunda büyük bir heyecan uyandırdı. Tanınan altcoin, yazının yazıldığı sırada 2.020 dolardan süreç görüyordu.

Bununla birlikte kimi yorumcular, Ethereum’un hala bedelinin altında fiyatlandığını ve Bitcoin‘in performansının gerisinde kaldığını söylüyor. Tanınan analist Lark Davis, “Ethereum’u 2.000 dolarda görmek şahane olsa da hala evvelki düzeyini üçe katlayan Bitcoin’in gerisinde kalıyor. Bana nazaran kıymetinin çok altında fiyatlanıyor.” halinde bir tweet attı.

Başkan altcoin Ethereum, CoinGecko datalarına nazaran son 24 saatte %5.4 yükselirken, 7 gündeki kazanımını %9.7’ye çıkardı. Son 30 günde ise %54 oranında kıymet kazandı.

Ethereum

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x