Ethereum (ETH) Destekleyicisi: Cardano’nun (ADA) Piyasa Değerinin Sağlam Açıklaması Yok

0

Ethereum (ETH) taraftarına nazaran Cardano’nun (ADA) piyasa pahası, akıllı kontratlara karşın rasyonel biçimde açıklanamıyor.

Cardano, kripto para piyasasındaki düşüş trendini takip etmemesiyle ilgi odağı oldu. Neredeyse her vakit yükseliş trendinde olan ADA, piyasa kıymeti açısından üçüncü kripto para oldu.

Fakat Anthony Sassano, Ethereum’un piyasa kıymetinin %25’ine ulaşabilmesi için temele sahip olmadığını söylüyor.

Cardano Boğası Durmuyor

Bu hafta, kripto para piyasaları için zorluydu. Bitcoin (BTC) başta olmak üzere birçok kripto para düşüş eğilimi göstermişti. Hatta Ethereum’un (ETH) fiyatı, haftanın başından beri %20’den fazla paha kaybetti.

Cardano’da ise durum tam zıddı. Yazdığımız vakit yükseliş trendi gösteren ADA, Coinmarketcap’e nazaran bu hafta %50’den fazla kıymet kazandı.

Öncelikle düzeltme yaşayan kripto para, akabinde önemli yükseliş trendini gösterdi ve bedeli daha da arttı.

Bunun sonucunda piyasa bedeli 41 milyar dolar olan ADA, Ethereum’un piyasa kıymetinin yaklaşık %25’ine eşit.

Sassano: Cardano’nun Piyasa Kıymetini Açıklayan Bir Şey Yok

ADA boğaları memnun olsa da, kimileri piyasa yapısı ve pahasının ardındaki olayları görmede başarısız olabilir. Sassano’ya nazaran Cardano, piyasalar yerine telaffuzlar üzerine çalışıyor.

Ona nazaran Cardano’nun akıllı kontrat platformu olmasa da piyasa kıymeti 35 milyar dolar. Bu da kripto para borsasının telaffuzlara bağlı çalıştığının göstergesi. Çoğu yorumcuya nazaran Cardano’nun fiyatını artıran küçük yatırımcılar.

Cardano,Ada

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x