Ethereum (ETH) Kritik Seviyeyi Kazanmak İçin Mücadele Ediyor

0

Ethereum (ETH), dün geceden sabah saatlerine kadar sert bir düzeltme yaşadı. ETH, sabah saatlerinde analist Aayush Jindal’a nazaran kripto para ünitesi için değerli olan 1800 dolarlık seviyeyi geri kazanmak için çaba etmeye başladı.

Ethereum, ABD dolarına karşı 1.850 dolarlık direnci geçemeyince keskin bir düşüşe başladı. ETH fiyatı 1660 doları test etti ve şu anda 1.790 dolar civarında süreç görüyor. Ethereum, 1.850 dolar ve 1.860 dolar direnç düzeylerinden güçlü bir aşağı taraflı düzeltme başlattı.
Fiyat şu anda 1.800 doların ve 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın biraz altında süreç görüyor.

Saatlik ETH/USD (Kraken üzerinden data akışı) grafiğinde 1.790 dolar civarında takviyeyle büyük bir üçgeninin altında bir kırılma oldu. Parite sabah saatlerinde yapılan tahlilde Aayush Jindal’a nazaran 1760 dolar ve 1780 dolar civarında güçlü bir dirençle karşılaşacaktı. ETH, bu dirençleri aşmayı başardı ve şu anda 1800 doları test etmek için gayret ediyor.

Ethereum Sert Düşüş Yaşadı

Ethereum, kazanımlarını 1850 dolar ve 1860 dolar direnç düzeylerinin üzerine çıkaramadı. 1.800 dolarlık dayanak düzeyinin ve 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın altında bir kırılma oldu. ETH için ana direnç şu anda 1790 dolar ve 1800 dolar düzeylerinin (son kırılma bölgesi) yakınında oluşuyor. 100 saatlik kolay hareketli ortalama da 1.800 dolar düzeyinin yakınında bulunuyor.

Yükseliş Görünüyor mu?

Analist Altcoin Sherpa’ya nazaran Ethereum‘da hala yükseliş bahtı bulunuyor. Analist bir grafik paylaşarak, şu sözleri kullandı:

“Şimdi iddia ediyorum ki yüksek düzeylere çıkıyoruz. Oralarda bir reaksiyon olabilir, bakalım. Hala şahsî olarak tüm TF’lerde yükseliş gösteriyor.”

Bir diğer anonim analist JJcycles ise “eth fon oranları geçmişi” grafiği paylaşıp düşüş ve akabinde gelen yükselişleri vurgulayarak, ETH’de 2000 dolar düzeyinin yaklaştığını tabir etti.

ETH, yazının yazıldığı sırada 1790 dolar civarında süreç görüyordu.

Dolar,Eth,Ana,Ethereum

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x