Fenerbahçe Taraftar Token’ı İddialarında Yeni Gelişme

0

Bilindiği üzere Türkiye’deki spor kulüpleri, taraftar token’ları konusuna epeyce ilgili. Galatasaray, Trabzonspor, İstanbul Başakşehir, Göztepe üzere değerli kulüpler Chiliz ile mutabakata vararak kendi taraftar token’larını çıkarmıştı.

Uzun müddettir Beşiktaş ve Fenerbahçe hakkında da taraftar token’ları ile ilgili tezler ortada dolaşıyor. Daha evvel haberini verdiğimiz üzere Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un kripto para projelerine sıcak baktığı söz edilmişti. Sansürsüz Futbol’dan Ahmet Ercanlar’ın görüntüsüne nazaran Fenerbahçe, kripto paralardan gelir elde etmek istediğine dair bilgiler sunmuştu.

Yeni Bir Argüman Var

Gazeteci, spor muharriri Suat Vilgen’in bugün attığı bir tweet’e nazaran Fenerbahçe şu anda birkaç firmayla kendi kripto parası için görüşmeler gerçekleştiriyor.

Vilgen’e nazaran muahedeye en yakın aday ise Socios. Vilgen, mevzuyla alakalı olarak şu sözleri kullandı:

“FLAŞ! Spor kulüpleri ile imzaladığı mutabakatlarla isminden kelam ettiren Socios kripto para pirimi Chiliz için Fenerbahçe ile görüşüyor. Masada diğer firmalar da var fakat Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir ve Göztepe’nin de daha evvel muahedeye vardığı Socios bir adım önde.”

Fenerbahçe

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x