Fidelity Digital Yöneticisi, 2018’deki Gibi Olası Bir Büyük Bitcoin (BTC) Çöküşü Hakkında Konuştu

0

Fidelity Digital Assets’in yöneticisi, kripto para piyasalarının durumuna ait görüşlerini paylaştı. CNBC ile yeni bir röportajda Tom Jessop, Bir Daily Hodl haberinde Biden idaresinin kripto para sanayisinin büyümesini destekleyeceği konusunda optimist olduğunu söyledi:

“Yeni lider Gensler’in alandaki tecrübesi ve son yıllarda yaptıkları göz önüne alındığında, bunun ileriye dönük beklentilerimiz açısından daha yapan bir tavır sergilediğini düşünüyorum. Geçen yıl epeyce enteresan ve yeterli düzenleyici gelişmeler gördüğümüzü belirtmek isterim.”

Bitcoin‘in fiyatına gelince Jessop, BTC’nin sağlıklı bir konsolidasyon periyodunda olduğunu düşünüyor. Başkan kripto para ünitesine yapılan kurumsal yatırımların, BTC’nin tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştığı ve akabinde iki yıllık bir ayı piyasası ve %80’lik düşüşün gerçekleştiği 2018’in tekrarlanmasını engellemeye yardımcı olup olamayacağı sorulduğunda Jessop, bu sefer işlerin farklı olabileceğini söylüyor:

“Bu, piyasa için sağlıklı bir konsolidasyon etabıdır. Piyasanın şimdi erken devirlerinde olduğu göz önüne alındığında, fiyat hareketini belli faktörlere atfetmek zor… Müşterilerimiz, bizimle çalışan kurumlar, tüm bu periyot boyunca istikrarlı net alıcılar oldular ve kurumlar ortasında varlık sınıfına erişim için güçlü talep görmeye devam ediyoruz. Son vakitlerde olanlara bakış açımız sahiden bu…

Bunu göz gerisi etmem [fiyatta gerçekleşebilecek %80’lik bir düşüş], lakin şu anda 2017’de olduğumuzdan çok farklı bir piyasada olduğumuzu düşünüyorum. Yatırımcı yapısının değerli ölçüde değiştiğini düşünüyorum. Perakende odaklı bir çılgınlık olan 2017’den, geçtiğimiz yılın son haftalarına taşındık ve artık çok daha geniş tabanlı bir kurumsal benimseme görüyoruz.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x