FLR ve DFLR Airdrop’ları XRP Topluluğu İçin Detaylı Bir Biçimde Açıklandı

0

XRP ekosistemini kapsayan açıklayıcı infografikleriyle tanınan Hırvat XRP meraklısı Dario Šuveljak, FLR ve DFLR airdrop’larını açıklamak için iki el kitabı yayınladı.

Šuveljak, iki airdrop ortasındaki farklılıkları paylaştı ve XRP/FLR ve FLR/DFLR oranlarını tam olarak belirtti. Artık, Flare blockchain token sahipleri için kaç DFLR token’ının dağıtılacağı açık.

DFLR Token’ları 1:172 Oranında Dağıtılacak

Šuveljak’ın (Twitter’da @stedas nicki’ni kullanıyor) paylaştığı infografiklere nazaran, tutulan her XRP için hakikat FLR talep oranı 1.0073 FLR’dir. XRP bakiyelerinin anlık imajı (snapshot), 12 Aralık 2020’de Flare Networks takımı tarafından çekilmişti. Sonuç olarak, bu tarihten evvel Spark (FLR) token’larını talep eden her XRP sahibi, her token için 1.0073 FLR alacak. Dağıtım iki etaplı olarak düzenlenecek. FLR’nin birinci yüzde 15’i, anlık imajdan sonra bir ay boyunca XRP sahiplerinin cüzdanlarına gidecek, geri kalan yüzde 85 ise önümüzdeki aylarda dağıtılacak.

Akabinde, Flare için birinci merkezi olmayan finansal protokol olan Flare Finance, kendi DFLR token airdrop‘unu düzenleyecek. Airdrop için FLR anlık imajı, Flare Network’ün ana ağda başlatılmasından 30 gün sonra yahut Mayıs/Temmuz 2021’de gerçekleşecek.

DaoFlare (DFLR) tokenleri, Flare Finance idaresi tarafından alınan bakiyelerin bu anlık imgesinden 7-10 gün sonra FLR meraklılarına gidecek. DFLR ölçüsü, 1:172 oranına nazaran hesaplanacak.

Nasıl Getiri Sağlayacak?

Ayrıyeten XRP meraklıları için FXRP (başka bir Flare varlığı) ve FLR token’ları ile “getiri kazanmanın” temelleri açıklandı.

FLR sahipleri, onları FTSO üzere sinyal (oracle) sağlayıcılarına devrederek yararlanabilir. Ayrıyeten, XRP, LTC, DOGE ve BTC mükafatları kazanmak için FLR tokenleri F-varlıklar stake ekosisteminde stake edilebilir. FXRP sahipleri, F varlık basımı için FLR kazanabilecekler. Ayrıyeten, FXRP de devredilebilir. Bu manada FLR, XRP, DOGE ve non fungible token’larda çıkarlı mükafatlar sunulacak.

Flr,Token,Xrp,Flare

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x