FTX Borsası, Miami Heat’e Sponsor Olmak İçin Görüşmelere Başladı

0

Dünyaca ünlü NBA kulüplerinden Miami Heat, epey ses getirecek bir sponsor görüşmesi gerçekleştiriyor. Kripto para borsası FTX, görüşmelerin olumlu sonuçlanması halinde Miami Heat’in stadyumuna sponsor olabilir.

Miami Herald’ın haberine nazaran göre FTX, Miami Heat’in stadyumuna sponsor olmak için Florida’da yer alan Miami-Dade County ile görüşme halinde. Gazetenin haberine nazaran FTX ve stadyumun yasal isimlendirme hakkında sahip olan Miami-Dade County muahedeye son derece yakın.

Şayet mutabakat gerçekleşecek olursa, FTX ABD’deki bir profesyonel spor kulübünün stadyumuna sponsorluk yapan birinci kripto para borsası olacak. Bu benimsenme açısından epeyce düzgün bir haber olabilir.

NBA, kripto para ünitesi projelerine yabancı değil. NBA, maçlardaki sahnelerin NFT’lerini üreten Top Shot platformu üzerinde Dapper Labs ile birlikte çalıştı.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x