Galatasaray Fantezi Futbol Oyunu Sorare’ye Dahil Oldu

0

Dünyada birçok oyun ve futbolseverin dahil olduğu fantezi futbol oyunu Sorare, bünyesine Türkiye’den bir kadrosu daha kattı. Galatasaray Spor Kulübü de artık Sorare’de yer alıyor.

Ethereum tabanlı fantezi futbol oyunu Sorare ile futbolcu kartları alım satımı yapılabiliyor, oyuncular kendi kart koleksiyonlarını oluşturabiliyor. Gerçek hayattaki haftalık performansa nazaran oyunda da hem grubun hem de oyuncuların performansı yükselerek, bireylerin kartlarını daha kıymetli hale getirebiliyor. Bu da kartlara olan talebin artmasını sağlıyor.

Galatasaray da Fenerbahçe’den sonra bu fantezi futbol oyununa katılan ikinci Türk ekibi oldu. Sorare, bu haberi resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Varılan mutabakatla ilgili açıklama yapan Galatasaray İdare Konseyi Muhasip Üyesi Dorukhan Acar ise şunları söyledi:

“Sorare ile paydaşlık kurduğumuz için çok memnunuz. Taraftarlarımız kulübümüz için son derece tutkulu ve kendileriyle dijital ortamlar aracılığıyla daha fazla etkileşim kurmaktan memnunluk duyuyoruz. Şanssız pandemi ekosistemi ve fizikî ilişkilerdeki sınırlamalar düşünüldüğünde dijital etkileşimler daha da değer kazanıyor. Bu bağlamda, taraftarlarımızın en sevdikleri oyuncuların oyuncu kartlarını oynamak için satın alma, satma ve takas etme fırsatı sunmaktan heyecan duyuyoruz. Galatasaray, dijital bir öncü olarak Türkiye’deki ve daha geniş bölgelerimizdeki tüm futbol kulüplerinin önünü açmaya devam ediyor. Sorare ile olan bu iştirak, dijital dünyadaki varlığımızı sağlamlaştırmaya ve gelecekte bize yeni fırsatlar açmaya devam edecek.”

Oyun,Sorare,Futbol,Kart

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x