Goldman Sachs Yöneticisinden Dijital Para Açıklaması

0

Goldman Sachs’ın CCO’su John Waldron, dijital varlıklar hakkında yaptığı açıklamada değerli sözler kullandı. Reuters’a konuşan Waldron, dijital varlıklara olan talebin arttığını yakın vakitte da bir patlama görülebileceğini söz etti.

Pandemi sürecinin, kripto para benimsenmesini kıymetli ölçüde arttırdığını tabir eden Waldron, ilerleyen süreçte kripto para kullanımında bir patalama olabileceğini düşünüyor:

“Koronavirüs pandemisi değerli bir ivme kazandı. Herkesin aklında dijital ticaret yer alıyor. Bu nedenle kripto para kullanımının hayli değerli bir biçimde artacağını düşünüyorum.”

Goldman Sachs’ın kripto paralara nasıl yaklaşılacağı konusunda çalışmalar yürüttüğünü tabir eden Waldron, şirketin bunun için düzenleyici kurumlar ve merkez bankaları ile bir arada çalışıldığını söz etti.

Goldman Sachs, hafta başında da Bitcoin (BTC) vadeli süreçlerine başladıklarını duyurdu. Şirket Bitcoin’e bağlı olan bir EFT arayışı içerisinde.

Tabir

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x