Güncel Piyasa Görünümü: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Avalanche’ta (AVAX) Son Durum

0

Başkan kripto para ünitesi Bitcoin, bugün kayda kıymet bir gerileme yaşadı. 60.000 dolar denemesi başarısızlıkla sonuçlanan Bitcoin, kısa müddette 56.068 dolara kadar geriledi ve son 24 saatteki kaybını %5’e çıkardı. Daha sonra bir ölçü toparlanma yaşayan Bitcoin, yayın saati itibariyle 57.474 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Kripto para analisti ve NewsBTC müellifi Aayush Jindal, başkan kripto para ünitesinin daha fazla kayıp yaşamaması için 57.000 doların üzerinde bir kapanış gerçekleştirmesinin kural olduğunu düşünüyor.

Bitcoin, bu son düşüş dalgası ile birlikte son 7 gündeki kaybını %6.6’ya yükseltti.

Ethereum (ETH) 1.800 Dolara Yakın Süreç Görüyor

Önder altcoin Ethereum da bugün piyasadaki düşüşten en çok etkilenenler ortasında yer aldı. %5’e yakın paha kaybeden Ethereum, gün içinde süreç gördüğü 1.846 dolar düzeyinden 1.762 dolara kadar geriledi. Daha sonra bir toparlanma başlatan Ethereum, kayıplarının bir kısmını geri aldı.

Son 7 gündeki kaybını %7’ye çıkaran Ethereum, yayın saati itibariyle 1.794 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Cardano (ADA) 1.20 Dolar Düzeyinde

Cardano (ADA) Coinbase haberinin akabinde büyük bir çıkış yakalamıştı. Haberin akabinde 1.47 dolara kadar yükselen ADA, daha sonra sert bir düşüş trendine girdi ve 1.20 dolar ile 1.33 dolar aralığında süreç görmeye başladı. Piyasadaki düşüş dalgasıyla birlikte düşüşünü hızlandıran ADA, 1.18 dolara sarkmasının çabucak akabinde toparlanarak tekrar 1.20 dolarlık ruhsal direnç düzeyinin üstüne çıkmayı başardı.

Son 24 saatte %4.4 oranında paha kaybeden ADA, son 7 günde ise %9.4 bedel kazandı. ADA, yayın saati itibariyle 1.20 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Polkadot (DOT), Lokal Doruğun Akabinde Düşüş Başlattı

Önde gelen altcoin’lerden Polkadot (DOT), geçtiğimiz günlerde başlattığı yükselişini dün 40 dolara kadar taşıdı. Akabinde sert bir düşüş yaşayan Polkadot, 37.07 dolara kadar geriledi. Piyasadaki düşüş dalgasıyla 36 dolara kadar düşen Polkadot, tekrar 37 doların üzerine çıkmayı başardı.

%6.2 ile son 24 saatte en fazla düşüş yaşayan büyük hacimli kripto paralardan biri olan Polkadot (DOT), yayın saati itibariyle 37.27 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Avalanche (AVAX) %10 Oranında Paha Kaybetti

Yerli kripto para topluluğunun yakından takip ettiği Avalanche (AVAX) son 24 saatte %10’a yakın bedel kaybetti. 20 Mart’ta hayli uygun bir çıkış yakalayarak 38 dolara kadar yükselen AVAX, sert bir düşüş başlattı ve 32 dolara kadar geriledi.

Bu son düşüş ile birlikte, son 7 günlük kazanımını %6’ya çeken AVAX, yayın saati itibariyle 33.65 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Düşüş,Dolar,Gün,Polkadot,Ardından,Ethereum

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x