Günün En Çok Kaybettiren Kripto Para Birimi: 27 Şubat

0

Investing.com bilgilerine nazaran, son 24 saat içinde piyasa kıymeti açısından en büyük birinci 25 kripto para ünitesi içerisinde en fazla kayıp yaşayan kripto para %10.17 ile Solana (SOL) oldu.

Geçtiğimiz günlerde, piyasadaki sert düşüşe karşın en yeterli performans sergileyen projelerden biri olan SOL, bugün %10’un üzerinde bedel kaybederek en çok kaybettiren kripto para ünitesi oldu.

Solana (SOL) Neden Düştü?

Ethereum Katili olarak anılan bir öbür proje olan Solana (SOL), geçtiğimiz günlerde piyasa düzeltmesine karşın 18.12 dolar ile yeni bir tepe belirlemişti. Piyadaki sert düşüş hareketine meydan okuyan SOL, bu yükselişin akabinde bir düzeltme yaşamış üzere görünüyor. Piyasanın mevcut görünümü de göz önüne alındığında altcoin, düzeltmesini %10’a kadar uzatmış olabilir.

SOL, bu düşüş ile birlikte, 7 günlük kazanımını %19’a çekmiş oldu. Son 7 gündeki kazanımı %48 oranında olan altcoin, son 30 günde ise %270 oranında kıymet kazandı.

Solana (SOL) yayın saati itibariyle, 13.68 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x