Günün En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi: 5 Mart

0

Investing.com datalarına nazaran, piyasa pahası açısından en büyük birinci 25 kripto para ünitesi içerisinde son 24 saat içinde en fazla kazanım elde eden kripto para ünitesi %5.99 ile IOTA (MIOTA) oldu.

Günün en çok kazandıran kripto para ünitesi olan IOTA, son 7 günde %22 oranında kıymet kazanırken, son 30 gündeki kazanımını ise %214’e çıkardı.

Kaynak: Investing.com

IOTA (MIOTA) Neden Yükseldi?

IOTA yaklaşan Chrysalis güncellemesi ve IOTA oracles’ı duyurmasının akabinde düzgün bir yükseliş ivmesi yakaladı. Chrysalis, ağı daha stabil, daha inançlı ve daha muteber hale getirmeyi hedefliyor. IOTA oracles ise, ağdaki süreçleri daha verimli hale getirecek ve on chain ve off chain ortasında köprü kurmaya imkan tanıyacak.

Ayrıyeten platform, DeFi ile etkileşime girme yolunda değerli bir adım kabul edilebilecek ISCP: the IOTA Smart Contract Protocol’ünü de yayınlamak üzere.

Bununla birlikte, önde gelen kripto para platformlarından Bitfinex, bugün IOTA’nın p2p borç verme platformu olan Bitfinex Borrow’da teminat olarak kullanılabileceğini açıkladı.

IOTA, yayın saati itibariyle 1.43 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Iota

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x