Günün En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi: 7 Mart

0

Investing.com bilgilerine nazaran, piyasa pahası açısından en büyük birinci 25 kripto para ünitesi içerisinde son 24 saat içinde en fazla kazanım elde eden kripto para ünitesi %12.54 ile Aave (AAVE) oldu.

Önde gelen DeFi platformu, son 7 günde %20 kıymet kazandı. Dün 356 dolar düzeyinden süratle yükselmeye başlayan altcoin, bugün 417 dolara kadar ulaşarak epey düzgün bir performans sergiledi.

Böylelikle AAVE, Bitcoin’in sert düşüşü ile başlayan süreçteki kayıplarını kıymetli ölçüde geri almış oldu ve son 14 gündeki kaybını %8’e kadar düşürdü.

Aave (AAVE) Neden Yükseldi?

Önde gelen DeFi platformu, bugün piyasanın geri kalanı üzere epeyce düzgün bir gün geçirdi. Bitcoin’in tekrar 50.000 dolar düzeyinin üzerine çıkmasıyla birlikte, birçok önde gelen altcoin değerli kazanımlar elde etti. Bunlardan biri ise, %9’ün üzerinde bir yükseliş kaydeden ve DeFi alanının bir diğer önde gelen projesi olan Uniswap (UNI) oldu. UNI bugün, 28 dolardan 31 dolara kadar yükseldi.

AAVE, 1.9 trilyon dolarlık teşvik paketi beklentisinin piyasaya getirdiği olumlu havadan yararlanmış görünüyor.

Bununla birlikte, AAVE CEO’su Stani Kulechov, Cuma günü kripto para teşebbüs şirketi Variant Fund’a ortak olarak katılacaklarını duyurmuştu.

Aave (AAVE) yayın saati itibariyle 409 dolardan süreç görüyor.

Aave,Dolar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x