Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Para Birimleri (1 Mart – 7 Mart)

0

Investing.com bilgilerine nazaran, piyasa bedeli açısından en büyük birinci 25 kripto para ünitesi içerisinde, haftanın en çok kazandıran kripto para ünitesi %50.85 oranında kazanım ile Uniswap (UNI) oldu.

Önde gelen DeFi platformu, sert piyasa düşüşüyle birlikte 21 dolara kadar gerilemişti. Son 7 günde ise UNI, bugünkü %12 oranındaki yükselişiyle birlikte, kayıplarını neredeyse büsbütün geri aldı.

UNI, yayın saati itibariyle 31.25 dolar düzeyinden süreç görüyor.

2. VeChain (VET)

VeChain yükselişini sürdürüyor. Önde gelen altcoin, bu hafta %49.31 oranında kıymet kazanarak, haftanın en çok kazandıran ikinci kripto para ünitesi oldu.

Son 24 saatte %7 oranında yükselen VET, son 30 günde ise %101 oranında bedel kazandı. VET, yayın saati itibariyle 0.055 dolar düzeyinden süreç görüyor.

3. THETA (THETA)

THETA, %44.12 oranında kazanımla bu haftanın en çok kazandıran üçüncü kripto para ünitesi oldu.

Son 24 saatte %4 oranında yükselen altcoin, son 30 günde ise %97 oranında kıymet kazandı. THETA, yayın saati itibariyle 4.19 dolar düzeyinden süreç görüyor.

4. Aave (AAVE)

Önde gelen bir öbür DeFi platformu olan Aave, bu haftanın en çok kazandıran dördüncü kripto para ünitesi. Son 24 saatte %12’ye kadar kazanım elde eden AAVE, tıpkı vakitte günün de en çok kazandıran kripto para ünitesi oldu. Ayrıntılar için “Günün En Çok Kazandıran Kripto Para Ünitesi: 7 Mart” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Son geri çekilme ile 24 saatlik kazanımını %7’ye kadar düşüren altcoin, son 30 günde %15 oranında kıymet kaybetti. AAVE, yayın saati itibariyle 395 dolar düzeyinden süreç görüyor.

5. Nem (XEM)

Bu haftanın en çok kazandıran beşinci kripto para ünitesi ise, %24.41 oranında kazanım elde eden Nem (XEM) oldu. Yakın vakitte gerçekleşmesi beklenen bir ağ güncellemesi bulunan XEM, geçtiğimiz günlerde uygun bir yükseliş yakalamıştı.

Son 24 saatte %3 oranında düşüş yaşayan altcoin, son 30 günde ise %172 oranında paha kazandı. XEM, yayın saati itibariyle 0.719 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Haftanın en çok kazandıran öteki kripto para üniteleri için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Investing.com

Oranında,Aave,Kazanım

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x