Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Para Birimleri (22 Mart – 28 Mart)

0

Investing.com datalarına nazaran, piyasa bedeli açısından en büyük birinci 25 kripto para ünitesi içerisinde, haftanın en çok kazandıran kripto para ünitesi %52.40 oranında kazanım ile Filecoin (FIL) oldu.

FIL, geçtiğimiz hafta da %45 oranında yükseliş ile haftanın en çok kazandıran kripto para ünitesi olmuştu. Son 24 saatte %8 oranında kıymet kaybeden FIL, yayın saati itibariyle 122 dolar düzeyinden süreç görüyor.

2. Theta Network (THETA)

Son günlerin en çok konuşulan altcoin’lerin biri olan THETA, %42.14 oranında artış ile haftanın en çok kazandıran ikinci kripto para ünitesi oldu. Bu hafta yaşadığı son yükseliş dalgası ile Chainlink’i geride bırakarak birinci 10 içine yerleşen THETA, son 24 saatte ise kıymet kazanmaya devam etti ve %6.70 oranında bir yükseliş yaşadı.

THETA, yayın saati itibariyle 12.54 dolar düzeyinden süreç görüyor.

3. Solana (SOL)

Solana kendisini haftanın en çok kazandıran üçüncü kripto para ünitesi yapan yükselişini bugün gerçekleştirdi. Piyasanın çoğunlukla yatay seyrettiği bugün %18’in üzerinde paha kazanan SOL, kripto para topluluğunun dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Bu hafta %35.11 oranında kıymet kazanan SOL, yayın saati itibariyle 18.26 dolar düzeyinden süreç görüyor.

4. Kusama (KSM)

Deneysel blokzinciri platformu Kusama (KSM), %23.36 oranında yükseliş ile haftanın en çok kazandıran dördüncü kripto para ünitesi oldu. Son 24 saatte kazanımını muhafazayı başaran KSM, yayın saati itibariyle 484 dolar düzeyinden süreç görüyor.

5. Ripple (XRP)

SEC davası nedeniyle gündemden düşmeyen, her gün dava hakkında farklı bir ayrıntının ortaya çıktığı Ripple (XRP) ise haftanın en çok kazandıran beşinci kripto para ünitesi oldu. Bu hafta XRP sahiplerinin başlattığı RelistXRP hareketi ile düzgün bir ivme yakalayan XRP, %9.77 oranında kıymet kazandı. Son 24 saatte %2.12 oranında paha kaybeden XRP, yayın saati itibariyle 0.5458 dolar düzeyinden süreç yapıyor.

Haftanın en çok kazandıran öteki kripto para üniteleri için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Investing.com

Oranında,Xrp,Theta

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x