Haziran Ayı Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Açıklayan Analist, Bu Ay Patlamaya Hazır Olduğunu Düşündüğü 5 Altcoin Sıralıyor

0

2020’de Bitcoin çöküşünü varsayım etmesiyle tanınan ve yakından takip edilen bir kripto para trader’ı, Bitcoin geri çekilirken bu ay patlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği 5 altcoin açıklıyor.

Dalda Capo olarak bilinen analist, yeni bir tweet’te 62.900 takipçisine Firo’yu (FIRO) yakından izlediğini söylüyor. Trader’a nazaran, saklılık odaklı altcoin, %250’nin üzerinde patlayabilir.

“FIRO – Geniş vakit diliminde altın bölgeden sıçrıyor. – Yükseliş hacmi – düşük vakit diliminde düşüş piyasası yapısı kırılıyor. Düzgün görünüyor.”

Sıradaki altcoin siber güvenlik projesi Constellation (DAG), 16 aylık konsolidasyondan sonra kısa müddet evvel patlama yapan bir altcoin.

“-Güçlü temeller.

-Büyük birikim aralığı.

-Temiz bir çıkış + retest”

Capo’nun radarındaki üçüncü altcoin, eşsiz stabilcoin platformu Reserve’ün lokal varlığı olan Reserve Rights Token (RSR). Kripto para analistine nazaran RSR, %600’ün üzerinde sıçrama kaydedebilir. 

“RSR 0.50 ABD Doları yahut üstüne çıkacak.”

Capo, interneti optimize etmeyi amaçlayan bir proje olan Syntropy’nin (NOIA) de takip listesinde olduğunu söylüyor. Kripto para analistine nazaran, BTC’ye karşı 0.000009’dan 0.00002’ye %122’den fazla yükselebilir.

“NOIA/BTC Çılgınlık sayılmaz.”

Capo’nun son altcoin’i Ethereum (ETH). Capo, başkan akıllı kontrat platformunun Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı bir yükseliş hareketi başlattığına inanıyor.

Bitcoin’e gelince kripto para analisti, yükselişine devam etmeden ve Haziran ayına kadar 100.000 doların üzerine tırmanmadan evvel, 50.000 doların altındaki dayanağı tekrar ziyaret edeceğine inanıyor. Capo, iddiasını Bitcoin’in Mart 2017’deki performansına nazaran yapıyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x