Herkes İçin Finansal Özgürlük: Caizcoin

0

Blockchain ekosistemi, İslami finans unsurları öncülüğünde insani bedelleri temel alan dizaynıyla ön plana çıkan kripto varlık Caizcoin ile tanışıyor. Yakın bir gelecekte lansmanı yapılacak olan Caizcoin, dünyanın önde gelen kripto para borsalarındaki yerini alacak.

Kripto para kavramını İslami finans ve ahlaki bedeller üzerine kurgulayan Caizcoin, kendi oluşturduğu blockchain yapısıyla ön plana çıkıyor. Tezgâhüstü piyasalarda (OTC) alıcılar ile satıcılar ortasında direkt takası yapılabilen Caizcoin, bu yılın üçüncü çeyreğinde tüm büyük kripto para borsalarında alım satıma hazır bir biçimde listelenecek.

999.999.999 token ile hudutlu olarak fon toplayacak olan Caizcoin, seçkin maksat kitlesine sunduğu getiri potansiyeli ve saniyeler süren süratli transfer edilebilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Finansal bir varlık olmaktan öte dijital para ünitesi olarak kullanımı da teşvik edilecek olan Caizcoin’in, artan yatırımcı sayısı ve yatırım fiyatlarına paralel olarak pahasının de süratle yükselişe geçmesi bekleniyor.

Yenilikçi finansal tahlillerin herkese ulaşmasını hedefliyor

Almanya’da geliştirilen Caizcoin’in tasarım kademesinde, uzman ekonomistler, dijital finans profesyonelleri ve akademisyenler vazife aldı. İslami finans hukukuna uygun olarak dizayn edilen Caizcoin, yenilikçi finansal tahlilleri, adil, geniş iştirakli ve şeffaf idare stratejilerini İslami kıymetler ile bütünleştiriyor. Batı’nın çağdaş finans algısını İslami pahalara nazaran ele alan Caizcoin, herkes için finansal özgürlük vizyonunu benimsiyor. Bu çerçevede çağdaş finans dünyasına geniş iştirak sağlayan yenilikçi finansal tahlillerin, herkesin imkân ve yeteneklerine uygun fırsatlar sunulması hedefleniyor.

Memleketler arası piyasalarda süreç görecek olan Caizcoin’in birinci destekçileri ortasında Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden geniş bir yatırımcı kitlesi bulunuyor. İnsani ve ahlaki pahalar odağında faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları, vakıflar ve derneklerle işbirliğine gidecek olan Caizcoin, bu kurumlara blockchain teknolojisi üzerinden bağış yapılabilmesini imkanlı kılıyor.

Süratli, muteber ve anonim süreç yapabilme fırsatı

İslami finans ekosistemiyle uyumlu bir ideolojiye sahip olan Caizcoin, gaye kitlesini yalnızca müslüman dünyasıyla sınırlamazken ahlaki pahalara bağlı, adaletli, yenilikçi ve bağımsız bir kripto para ünitesi olmayı hedefliyor. Paylaşımcılık temelinden hareketle sadakat programı oluşturan Caizcoin, yatırımcılarına sisteme davet ettiği her yeni üye için bu üyelerini ödüllendirmeyi planlıyor. Tabiatında barındırdığı kozmik prensipleriyle yüksek potansiyel sunan Caizcoin’in sadakat programının da takviyesiyle dijital finans dünyasında değerli bir yer edinmesi amaçlanıyor.

Makul bir meblağa kadar kripto para transferlerinde masraf almayan Caizcoin, yüksek güvenlik seviyesine sahip olan dijital cüzdanı ve API entegrasyonları süratli, anonim ve muteber süreç yapabilme fırsatı sunuyor. 

Kıymetler,Hedef

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x