İddialara Göre Popüler Kripto Para Birimi Verge (XVG) Saldırıya Uğradı!

0

Kapalılık odaklı kripto para ünitesi Verge (XVG), bu Pazartesi günü yüzde 51’lik başarılı bir hücumun sonucu olarak 560.000 blok zincirinde yine yapılanma yaşadı.

CoinMetrics’ten Lucas Nuzzi, tweet atarak “Geçtiğimiz 200 günlük XVG süreç geçmişi yok oldu. Bu muhtemelen birinci 100 kripto para ünitesinde şimdiye kadar gerçekleşen en derin olay” tabirlerini kullandı.

Coinmetrics COO’su Antoine Le Calvez isimli kullanıcı yenilenen eski blok ve şimdiki blokun görsellerini iletti.

Nuzzi’nin ve Calvez’in açıklamalarının akabinde Twitter üzerinden kripto para kullanıcıları da bu taarruz hakkında bilgiler sunmaya başladı. Bir kullanıcı cüzdanının boşaldığını açıkladı.

Verge, çeşitli düzeylerde özel süreçler sunan merkezi olmayan açık kaynaklı bir kripto para ünitesidir. Bunu, kullanıcıların IP adreslerini Tor ile gizleyerek ve zımnî süreçlerden yararlanarak, kullanıcılarının coğrafik pozisyonunu belirlemeyi zorlaştırarak yapar. Verge, Nisan 2018’de Pornhub tarafından benimsenen birinci kripto para ünitesi haline geldiğinde popülerlik kazandı.

XVG takımından şimdi resmi bir açıklama gelmese de Telegram’da grupla bahisle ilgili tartışmaların döndüğü bildiriliyor.

Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı Telegram ekran manzarasında XVG danışmanı AlexanDre, kaynağın bir çatal oluşturmak isteyen kimi düğümlere bağlı olduğunu belirttiğini gösterdi. Ayrıca% 51’lik bir atak olmadığını da kelamlarına ekledi.

Kullanıcı

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x