İnsani ve Ahlaki Değerler Üzerinde
 Yükselen Caizcoin Nedir?

0

Üniversal insani kıymetler üzerine inşa edilen kripto para ünitesi Caizcoin, yatırımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Yakın vakitte lansmanı yapılacak Caizcoin’in, yılın üçüncü çeyreğinde alım satım platformlarında yerini alması bekleniyor.

Blockchain teknolojisi ve kripto para dünyasına artan ilgi dijital varlıkların çeşitlenmesine takviye olmaya devam ediyor. İslami kıymetler odağında geliştirilen kripto varlığı olan Caizcoin, muteber, süratli ve kolay milletlerarası para transferlerine imkan sağlayan blockchain teknolojisiyle çalışıyor. Adaletli, geniş iştirakli ve sıkıntısız para transferi imkanlarının yanı sıra arz-talep prensipleriyle muteber bir yatırım aracı olarak yüksek getiri potansiyeli barındırıyor.

Herkes için finansal özgürlük vizyonuyla hareket eden Caizcoin, inanç asıllı ahlaki bedellerin çağdaş finans dünyasıyla entegrasyonunu sağlamayı hedefliyor. İnanç hissinin ve dijital finans ekosisteminin büyümesini sağlayacak anahtarlardan biri olduğuna inanılan Caizcoin, merkeziyetsizlik unsuruyla şeffaf ve anonim bir biçimde kripto para takasına imkan sağlıyor.

Dijital finans profesyonelleri tarafından İslami Finans unsurlarıyla geliştirildi

Almanya’da alanında uzman ekonomistler, akademisyenler, dijital finans profesyonellerinin iştirakiyle İslami finans unsurlarına sadık kalınarak kurulan Caizcoin, inanç kıymetlerini temel alan bir dijital ekosistem sunuyor. İslami finans hukukuna uygunluğu onaylanan Caizcoin, ahlaki kıymetleri benimseyen maksat kitlesiyle itimat ve şeffaflık temelinde yüksek getiri potansiyeli ile dikkat çekiyor. Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden yatırımcı portföyüne sahip olan Caizcoin, ödeme aracı olmasının yanı sıra yatırım aracı olarak da ilgiyle karşılanması bekleniyor. Hâlihazırda yeni tezgahüstü piyasalarda (OTC) süreç gören Caizcoin’de, alıcı ve satıcı ortasında borsa nezareti olmadan direkt takas süreci gerçekleştirilebiliyor.

İnanç ve ahlaki pahalar odaklı üniversal kripto para ünitesi

Amaç kitlesini yalnızca Müslüman dünyasıyla sınırlamayan Caizcoin, İslami bedeller üzerine inşa edilen tabiatında üniversal bir kriptopara ünitesi olmayı hedefliyor. Yatırımcıları çağdaş İslami finansın kesin ve gerçek yararları ile tanıştıran Caizcoin, stratejileri ve etik prensipleriyle iş dünyasında ve ferdi finansal süreçlerinde blockchain teknolojisinin gücüne inanıyor.

Finansal yatırımların verimli formda yönetilmesinin önünü açan Caizcoin, yatırımcıları için bir sadakat programı da sunuyor.

PoS (Proof of Stake) teknolojisi sayesinde bloklar daha az güç ile oluşturuluyor

Caizcoin’in blockchain altyapısını oluşturan Caizchain, farklı bilgisayarlardaki süreçleri kaydetmek için kullanılan bloklardan oluşan, merkezi olmayan, dağıtılmış bir dijital defterdir.

Caizcoin, kriptopara ekosisteminde en çok tartışılan madencilik etabında harcanan yüksek güç ölçüsü ve maliyetler konusunda farklılığını ortaya koyuyor. Madencilik olmadan 999.999.999 adet olarak piyasada yer alacak olan Caizcoin, Caizchain zincirlerinin çok güç harcanmadan canlı tutulmasını sağlayan PoS (Proof of Stake) protokolünü kullanıyor. Caizchain’in mantıksal olarak işleyişi donanım, ağın oluşturulması (node keşfi, bilgi yayma ve doğrulama), PoS protokolü ile mutabakat, bloklarının oluşması ve uygulama evrelerinden oluşuyor.

Yatırım,Değerler,Para,İş

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x