İstanbul’da İnanılmaz Olay: Yatırım Tavsiyesinde Bulunduğu Kişiden Komisyon İstedi! Alamayınca Tehdit Etti

0

Kripto para ülkemizde tanınan olmaya devam ederken, İstanbul’da hayli farklı bir olay yaşandı. Kripto para almasını tavsiye ettiği kişinin kar etmesi üzerine, yatırımdan hisse isteyen şahıs, isteği gerçekleşmeyince tehditler savurdu. Olayla ilgili beş kişi göz altına alınmış durumda.

Sputnik’in haberine nazaran, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde gerçekleşen olayda, S.A. isimli şahısın tavsiyesi üzerine kripto para satın alan L.A. yaptığı yatırımdan 130 bin dolar kar elde etmeyi başardı. Bunun üzerine L.A. yararından 7 bin dolarlık kısmı S.A.’ya gönderdi. Lakin S.A bu parayı kâfi bulmayarak, L.A.’dan 30 bin dolar daha istedi. Daha sonra ikili buluşmaya karar verdi. Buluştukları yerde R.H. isimli şahıs, L.A.’ya silahını gösterdi ve L.A.’nın araca binmesini sağladı.

L.A.’yı götürdükleri yerde tehdit eden şüpheliler, S.A.’nın hesabına 10 bin dolar daha göndermesini sağladılar. Fakat şüpheliler bununla da yetinmeyerek, L.A.’nın konutuna gidip tehdit etmeye ve daha fazla para istemeye devam ettiler.

Olayın akabinde L.A. emniyet güçlerine haber vererek şikayetçi oldu. Beş kuşkulu polis tarafından yakalanarak göz altına alındı.

Para

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x