Japon Finansal Hizmetler Şirketi, Bitcoin (BTC) Madencilik Havuzunu Halka Açıyor

0

Japonya’nın ünlü finansal hizmetler şirketi SBI Holdings, madencilik havuzunu halka açmaya hazırlanıyor.

SBI Holdings’in yan kuruluşu olan SBI Crypto, madencilerin iş birliğinden çıkar elde etmelerine imkan tanıyan madencilik havuzu hizmetini duyurdu. SBI Holdings, 2017 yılından bu yana madencilik dalına adım atmış durumda.

SBI Holding’in Madencilik Havuzu

SBI Crypto, bu yılın başlarına gerçekleştirmiş olduğu lansmanda, madencilik işlerini halka açacağını duyurdu. Böylece havuz daha da fazla genişleyecek.

Bitcoin (BTC) madenciliği, epeyce karmaşık matematik sorunlarının çözülmesiyle gerçekleştirilir. Madencilik yapabilmek için epeyce güçlü aygıtlara ihtiyaç kelam mevzusudur. Madenciler başarılı sürecin akabinde 6.25 Bitcoin ile ödüllendirilirler. Yüksek güç muhtaçlığı sebebiyle, bir havuzda yapılan madencilik süreçleri daha başarılı sonuçlar verir.

SBI Holdings, madencilik işine 2017 yılında giriş yaptı. Şirket şimdiye kadar Bitcoin, Bitcoin Cash ve Bitcoin SV madenciliği faaliyetlerini yürüttü.

Şu anda SBI Crypto’nun mevcut madencilik havuzu, toplamda toplam 155 EH / s hashrate ile ağa 1,1 EH / s sağlıyor. Şirketin madencilik havuzu dünyada 9. sıraya yerleşmiş durumda.

Sbı,İş

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x