John McAfee, Kripto Para Konusunda Günah Keçisi İlan Edildiğini Düşünüyor

0

John McAfee, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, ABD hükümeti ve kolluk kuvvetlerinin kendisini günah keçisi olarak kullanarak kripto para dalını çökertmeye çalıştığını söz etti.

John McAfee, kripto para ünitelerini içeren birinci vergi kaçakçılığı suçlamalarından bir adediyle karşı karşıya. McAfee, karşı karşıya kaldığı suçlamalara karşı, savunmasına liderlik etmesi için Gordon Law Group isimli bir hukuk firması ile anlaştı.

Hukuk firması tarafından yayınlanan basın açıklamasında, McAfee’ye açılan cezai vergi kaçakçılığı davasının, kripto para ünitelerini içeren birinci davalardan bir tanesi olduğunu ve muhakkak en yüksek profilli davalardan birisi olduğu belirtildi.

Kripto Paraya Taarruz Kelam Konusu

John McAfee, ABD hükümetinin kripto para kesimine yapmak istediği hücumlarda kendisinin bir günah keçisi olarak kullanıldığını savundu:

“Hakkımdaki suçlamalar muhakkak gülünç. ABD’nin kripto para dalını çökertmesi için bir günah keçisi olarak kullanılıyorum Bu tüm kripto paralara yapılan bir taarruzdur. Bu büsbütün gerçektir.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x