John McAfee’den Elon Musk ve Dogecoin (DOGE) Açıklaması

0

Dogecoin (DOGE) bir dolara mı gidiyor tartışmaları devam ederken, John McAfee, Dogecoin’i Elon Musk’tan evvel savunduğunu iddia ediyor.

Dogecoin, ünlü isimlerin ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Mark Cuban’ın Dallas Mavericks’i, DOGE ile ödeme alacaklarını duyurmuş ve kripto para kesimi içerisinde gündem olmayı başarmıştı.

McAfee, Elon Musk’tan Evvel Dogecoin Önerdi

Tesla CEO’su Elon Musk ve Dogecoin ortasındaki “aşk hikayesi” artık tüm kripto para kesiminin yakından bildiği bir gerçek. Elon Musk Dogecoin’e olan takviyesini her geçen gün arttırmayı sürdürüyor. Kripto topluluğundaki kimi bireyler, Musk’ın bu takviyesinin bir “trolleme” olduğunu söz ediyorlar.

Elon Musk’ın Dogecoin’e verdiği takviye, daha çok ünlü ismin de Dogecoin’e olumlu bakmaya başlamasını sağladı. Bu isimler ortasında Snopp Dogg ve Yine Simmons üzere isimler yer alıyordu. John McAafe yaptığı açıklamada, Dogecoin’i Musk’tan çok daha evvel savunduğunu kaydetti.

McAfee yaptığı açıklamada, 2017 yılında bedelli olduğuna inandığı kimi kripto paraları seçtiğini ve bunlar içerisinde Dogecoin’in de yer aldığını açıkladı. Şimdilerde ise Elon Musk tarafından tanınan hale getirildiğini kaydetti. McAfee, Dogecoin’in kıymetli olduğunu ve söylenenlerin tersine bedelsiz bir kripto olmadığını yineledi.

Hatırlanacağı üzere McAfee, “pump and dump” yani varlığın bedelini şuurlu olarak manipüle edip, akabinde kar elde ettiği argümanı ile federal yetkililer tarafından suçlanmıştı. Lakin McAfee atmış olduğu tweet içerisinde, bu türlü bir şey yapmadığını ve Dogecoin’in de bunu kanıtladığını öne sürdü.

Mark Cuban, Dogecoin Hakkında Konuştu

Mark Cuban da Dogecoin hakkın kelam alanlar ortasındaydı. Cuban, Dallas Mavericks’in Dogecoin kabul etmesiyle bir arada, 20 binden fazla Dogecoin aldıklarını ve böylece kendilerinin en büyük Dogecoin trader’ı olduğunu belirtti. Cuban Dogecoin’in mutlaka bir dolara ulaşacağına inandığının da altını çizdi.

Mcafee,Elon Musk

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x