Kripto para alım-satımına ilişkin ödemeler artık basitçe yapılabiliyor

0

Kolay ve inançlı ödeme tahlilleriyle her geçen gün daha da yaygınlaşan yeni kuşak ödeme platformu Paycell süreç portföyüne dijital varlıkların alım satımına ait ödeme hizmetlerini de dahil etti. Paycell’e eklenen yeni özellik sayesinde bundan bu türlü kullanıcılar uygulama üzerinden Colendi A.Ş. tarafından sunulan kripto para alım-satım hizmetlerinden yararlanabilecek. Yatırım gayeli dijital varlık alım satım hizmeti sunan bu özellik ile kullanıcıların aldıkları varlıklar, bu alanda dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan Coinbase bünyesinde itimatla saklanacak. Paycell uygulaması aracılığıyla alınan kripto varlıkların diğerine transferine müsaade verilmediğinden, kripto varlıklar inançlı halde yalnızca yatırım emeliyle kullanılabilecek.

Müşteri talep ve gereksinimleri gözetilerek geliştirilen bu servis ile Paycell kullanıcıları uygulama üzerinden kripto varlıkları 7/24 alıp satabilecek. Öteki Paycell hizmetlerinde olduğu üzere bu servisten de tüm operatör müşterileri faydalanabilecek.

Hibya Haber Ajansı

 Varlık,Paycell

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x