Kripto Para Analistine Göre Altcoin Piyasa Değeri Bir Yılda %27.000 Büyüyebilir

0

Altcoin piyasa pahası, Şubat ayı başlarında 684 milyara ulaşarak, 2017’nin en yüksek düzeyini aşmayı başarmıştı. Şubat ayının sonlarında takviye olarak 2017’nin en yüksek düzeyini tekrar test etti ve şu anda yükselerek 700 milyar dolar düzeyine çıktı.

Rekt Capital’e nazaran, altcoin piyasa bedeli, 2016’nın sonlarında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine emsal bir yine teste dayanarak süper bir şeye hazırlanıyor olabilir. Tarih tekerrür ederse, altcoin piyasa pahası bir yılda %27.000 büyüyebilir.

Bitcoin (BTC), geçen yılın Temmuz ayından bu yana yükselişini sürdürüyor. Pek çok kripto para trader’ının bilmediği bir şey, altcoin piyasa pahasının 2020 Temmuz’unda 137 Milyar dolardan bu ayın 18’inde tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükseldiği. Bu ortada, altcoin piyasa bedeli, bu yılın Şubat ayının başlarında 2017’nin tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 473 milyar doları geçti, lakin kısa müddet sonra birebir ayın 27’si civarında takviye olarak bu bölgeyi tekrar test etti.

Bu olayla birlikte, Bitcoin ve kripto para analisti Rekt Capital, tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin bu türlü bir tekrar testinin altcoin piyasa bedelinin binlerce puan artmasına neden olabileceğine inanıyor. Rekt Capital, tahlilini aşağıdaki tweet üzerinden paylaştı.

Altcoin Piyasa Kıymeti Büyüyebilir

Unutulmaması gereken nokta, tahlilinin, Substack aracılığıyla paylaşılan aşağıdaki grafikte görüldüğü üzere 2016 sonlarında tüm vakitlerin en yüksek düzeyini tekrar test eden altcoin piyasa bedeline bağlı olduğu.

Rekt Capital’in senaryosu gerçekleşirse, altcoin’ler birçok kripto para trader’ını şaşırtarak süper bir koşuya hazırlanıyor olabilir. Rekt Capital, Substack aracılığıyla paylaştığı tahlilinde, altcoin piyasasının bu kadar üst istikametli hareketinin tepeye ulaşmasının yaklaşık bir yıl alacağını söz etti.

“Altcoin Market Cap eski tüm vakitlerin en yüksek pahasını en son 2016 Aralık ayının sonlarında kırmıştı. Bu, Altcoin Market Cap’in 2014’ün en yüksek düzeyini (kırmızı) kırdığı ve bu yüksekleri yine test etmek için birkaç hafta geçirdiği vakitti. Ve tekrar test başarılı olduktan sonra, altcoin market cap, bir yıldan biraz daha uzun bir müddet içinde %27.000 büyüdü.

Bugün, Altcoin Market Cap, dayanak olarak eski 2017 yükseklerini (kırmızı) muvaffakiyetle tekrar test ettikten sonra yeni tüm vakitlerin en yüksek kıymetini belirledi.

Altcoin Market Cap, çok yıllık U-Shaped oluşumundan bir kopuşu büsbütün doğruladı.”

Cap,Yüksek

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x