Kripto Para Borsası Binance, Bazılarının “Sahtekarlık” Olarak Adlandırdığı Projeyi Listeledi

0

Binance, inovasyon alanında Mantra Dao’yu listelerken kimileri “sahtekarlık” diye bağırıyor.

Tanınan kripto borsası Binance, ekosistemine çeşitli projeler ekliyor. Birtakım projeler daha riskli ve yüksek oynaklığa sahip olsa da Binance, bunları inovasyon alanına ekliyor, böylelikle kullanıcılar bu yeni projelerle uğraşırken dikkatli olabilirler. Yenilik alanına en son eklenen proje Mantra Dao [OM] oldu.

Topluluk tarafından yönetilen, merkezi olmayan bir finans [DeFi] projesi olan Mantra Dao’nun OM/BTC, OM/BUSD ve OM/USDT çiftleri Binance’te trade için hazır. Temel olarak stake etme, ödünç verme ve çapraz zincir DeFi eserlerine odaklanan proje, son vakitlerde birtakım tartışmalara dahil oldu.

Colin Wu’ya nazaran, proje “sahtekarlık” olarak isimlendirildi ve Çin toplumunun bir kısmını sarstı. Wu şunları kaydetti:

“Binance, Çinli topluluk başkanlarından suçlamalarla karşılaşan dolandırıcılık projesi MANTRA DAO’nun (OM) listelendiğini duyurdu. Projenin kurucusu bir kumarhane açtı ve takımın birçoklarının geçersiz ICO’lar konusunda geçmişi var.”

Ekim 2020’de, proje yeni tanıtıldığında, piyasa spekülatörler ile doldu ve birçok kişi Mantra Dao’nun fiyatının ani yükselişi ve düşüşü göz önüne alındığında bir aldatmaca projesi olduğunu düşündü.

Projenin bu listenmesi Binance Smart Chain’in Meerkat Finance projesini listelemesinden çabucak sonra geldi. Geçtiğimiz gün haberini verdiğimiz üzere Meerkat Finance olayı, Binance Smart Chain tarafından kaydedilen birinci ve en büyük rug pull olayıydı.

Yazının yazıldığı sırada Binance şimdi Mantra Dao’nun meşruiyetini sorgulayan bu tezlere karşılık vermemişti.

Proje

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x