Lindsay Lohan, NFT’lerini Tron (TRX) Blockchain’i Üzerinde Sunma Kararı Aldı

0

Ünlü isimlerden bir tanesi daha NFT dünyasına girmeye karar verdi. Lindsay Lohan, NFT’leri için neden Tron (TRX) akıllı mukavelelerini seçmeye karar verdiğini açıkladı.

Amerikalı müzikçi Lindsay Lohan, NFT koleksiyonunu Tron blok zincirinde sunacak. Tron tabanlı olacak olan NFT’ler, TRC-721 protokolüne uygun bir biçimde basıldı.

Tron, Ethereum platformundaki gaz fiyatlarının olağandışı artışının akabinde, NFT’ler için epeyce ilgi cazip bir platform haline geldi. Ethereum’da süreç yetkilendirme maliyeti 100 dolar ile 150 dolar ortasında değişiyor.

Tron Blockchain’İ düşük süreç fiyatları ve yüksek süreç suratı ile ön plana çıktı. Böylece Ethereum tabanlı akıllı kontratlar için kıymetli bir alternatife dönüştü. Ek olarak Tron tabanlı olan trc-721 tokenlarının, ERC-721 tokenları ile büsbütün uyumlu olduğunun altını çizmek gerekiyor.

Lindsay Lohan, Tron blok zinciri temelli NFT koleksiyonunu 20 Mart 2021 tarihinde başlatacağını duyurdu. Lohan, sanat piyasalarını demokratikleştirecek bir araç olarak NFT’nin geleceğini hayli parlak görüyor:

“Hollywood ve müzik sanayisi nihayet kripto ile uyanışa geçti. Bu büyük ölçüde NFT sayesinde gerçekleşmiş durumda. Tüm dünya NFT alanı hakkında daha fazla şey öğrenmeye istekli. İçerik oluşturucular ile içerik hayranları ortasındaki uçurumun kapatılmasını sağlayan bu ihtilalin bir modülü olmaktan dolayı son derece memnunum.”

Lindsay Lohan, Tron’un yaratıcısı Justin Sun ile birlikte teklifin detaylarını açığa kavuşturmak için Clubhouse platformunda bir ortaya gelecek.

Nft,Tron

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x