Listelenir Listelenmez Ciddi Bir Yükseliş Yaşayan My Neighbor Alice (ALICE) Nedir?

0

Kripto para borsası Binance, bugün My Neighbor Alice’i (ALICE) listeledi. Kripto para ünitesi açılış fiyatı olan 0.10 dolardan saniyeler içerisinde 60 dolara yükselmeyi başardı.

ALICE’in halka açık satış fiyatı 0,125 USD’ydi. Kripto para ünitesi şu anda halka açık satış fiyatından 200 kat yüksekte süreç görüyor. ALICE, CoinMarketCap datalarına nazaran yazının yazıldığı sırada 30.1 dolardan süreç görüyordu.

My Neighbor Alice (ALICE) Nedir? Ne İşe Fayda?

My Neighbor Alice (ALICE), herkesin sanal adalar satın alabileceği, heyecan verici eşyalar toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir oyundur. Animal Crossing üzere başarılı oyunlardan esinlenen oyun, iki dünyanın en güzellerini birleştiriyor; oyun tecrübesinin tadını çıkarmak isteyen olağan oyuncular için eğlenceli bir anlatım ve non-fungible token (NFT) toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistem.

ALICE, oyunun mahallî yardımcı token’ıdır ve aşağıdaki fonksiyonlarda kullanılır:

  • Oyun İçi Para Ünitesi: Oyunda ve Alice’in pazarında varlıklar ve özel maharet setleri satın alma.
  • İdare: Teklifler ve oylama yapıları (ör. Platform süreçleri ve geliştirme) ile Merkezi Olmayan Otonom Tertip (DAO) aracılığıyla yönetişim sürecine katılma.
  • Stake: Platform gelirlerinin bir yüzdesini (ör. Arsa satışları, varlık satışları ve süreç ücretleri) kazanmak için ALICE token’larını stake etme imkanı.
  • Oyuncu Teşvikleri: Oyuncular, oyundaki misyonları tamamlayarak ALICE token’ları kazanabilirler. Bu tasarım, kullanıcının oyuna iştirakini teşvik etmek içindir.

Oyun,Alıce

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x