Litecoin (LTC) Yükselişe Hazır! İşte LTC Fiyatında Yükseliş Sinyalleri

0

Şimdiye kadar Litecoin (LTC), bu son altcoin yükselişinde piyasa pahası açısından birinci 10’da bulunan kripto paralar ortasında en zayıf performans gösterenlerden oldu lakin analistlere nazaran bu durum değişmek üzere.

İşte Litecoin’in bir kere daha parlamaya hazır olması ve yakında bölümün önde gelen kripto para ünitelerinden biri haline gelmesini sağlayacak nedenler:

Litecoin Neden Altcoin Piyasasının Geri Kalanının Gerisinde Kaldı?

Piyasalar döngüseldir ve sermaye bir varlıktan başkasına akar. Kripto para ayı piyasalarında para dolara yanlışsız ve riskten uzaklaşır. Hassaslık olumlu olduğunda altcoin’ler ekseriyetle altcoin dönemi ismi verilen etaplar sırasında Bitcoin’den büyük bir farkla daha güzel performans gösterir.

Öbür bir altcoin dönemi yaklaşıyor ve Dogecoin (DOGE) üzere mem tabanlı varlıklar bile tek bir günde %800 toplanıyor. Ethereum (ETH) yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyini belirledi ve piyasa kıymetine nazaran öbür birinci on kripto para ünitesi de yükseliyor. SEC tarafından kayıtsız bir güvenlik olarak görüldüğü için şu anda sarsılan bir kripto para olan XRP bile bir artış gördü.

Bu ortada, piyasadaki en eski kripto paralardan biri piyasanın gerisinde kalmaya devam ediyor. Lakin Litecoin çok büyük bir şeye hazırlanıyor olabilir. Litecoin, kripto para piyasasında son derece olumsuz bir üne sahip: Hem yatırımcılar için getiri üretmedeki başarısızlığı hem de coin’in kurucusunun son boğa piyasasının tepesinde satış yaparak dump’a neden olması sebebiyle.

LTC bu nedenlerle geride ekşi bir tat bıraktı ve dijital gümüşün prestijini zedeledi. Lakin teknik ve temelde Litecoin kopmaya hazır.

Dijital Gümüşe Yakıt Sağlamak İçin Teknik ve Temel Faktörler

Grayscale Investments’tan alınan bilgilere nazaran, son 30 gündeki BTC payları 40.000 BTC’den fazla arttı. ETH’ler 6.000 azaldı. Bununla birlikte, Grayscale, bir numaralı yükseliş sinyali için tıpkı vakit aralığında 150.000 LTC ekledi. Varlığın arzı Bitcoin kadar kıt değil, lakin 84 milyon LTC kurumlar için hala zayıf bir seçim.

Yükseliş teknikleri açısından Litecoin, LTC başına yaklaşık 700 dolarlık bir gaye öngören devasa, çok yıllık simetrik bir üçgenden üst yanlışsız çıktı.

USD paritesinde mevcut direnç düzeyinin (kırmızı) ötesine geçmek, Adem ve Havva taban formasyonunun (mavi) onaylanmasını da tetikleyecektir.

LTC/BTC alım satım çifti üzerinde de misal bir model oluşuyor olabilir ve bu durum yüksek bir vakit dilimi düşüşüne denk geliyor. Teknik göstergeler de potansiyel olarak zımnî bir sapma sergileyen Nispi Güç Endeksi ile yükseliş gösteriyor. Ve aylık MACD neredeyse üst gerçek geçiyor.

MACD kesişmesi, momentumun değiştiğini ve satın almanın ivme kazanabileceğini gösterir. Bitcoin ve Ethereum’da olduğu üzere, varlıklar toparlanmaya başladığında, FOMO devreye girdi ve gerisi tarih oldu.

Daha evvel tüm vakitlerin en yüksek düzeyi kırıldı ve her bir kripto para, fiyat keşif moduna girdi. Pekala Litecoin için sıradaki bu mu?

Ltc,Tek

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x