Mart Sonu Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Açıklayan Analist, Patlama Yapacağını Düşündüğü 3 Altcoin Sıralıyor

0

Bölümde Smart Contracter olarak bilinen ve yakından takip edilen bir analist, üç merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığının patlama yapmaya hazırlandığını söylüyor. 

Kripto para analisti, yeni bir tweet’te Bitcoin (BTC) ve USD paritelerinde güçlü bir hareketin eşiğinde olduğuna inandığı borç verme ve borç alma platformu Aave’yi (AAVE) yakından izlediğini söylüyor:

“Aave, hem USD hem de BTC paritesinde kırılma konusunda kahır yaşıyor. Hoş yükselen üçgen formasyonu.”

Smart Contracter’ın radarındaki bir başka altcoin, geliştiricilerin gerçek dünyadaki varlıkları dijitalleştirmesine imkan tanıyan akıllı kontrat platformu: Avalanche (AVAX). Kripto para analistine nazaran, AVAX şu anki 29 dolarlık fiyatının yaklaşık %50 oranında üzerine çıkmaya hazırlanıyor. 

Smart Contracter’ın listesindeki üçüncü altcoin, haftalarca konsolidasyondan sonra patlamaya hazır olduğunu söylediği merkeziyetsiz borsa SushiSwap (SUSHI).

“İstediğinizi düşünün fakat SushiSwap 1 milyar doların üzerinde piyasa kıymetine sahip olan çok az seçkin DeFi altcoin’inden biridir. USD paritesi, tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden çabucak evvel, 5 haftadır birikim yapıyor. Sanırım yakında patlayacak.”

Smart Contracter’ın grafiğine nazaran Sushi, mevcut 20 dolarlık fiyatından %40 artışla 28 doların üzerinde bir yükseliş için hazırlanıyor. Son ayağın akabinde, trader Sushi’nin büyük bir düzeltmeye başlayacağını varsayım ediyor.

Bitcoin’e (BTC) gelince, kripto para analisti, önde gelen kripto para ünitesinin Mart bitmeden evvel tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olacak 73.000 dolara yanlışsız yolda olduğuna inanıyor.

1.9 trilyon dolarlık basım. Bunun bu kadar kolay olacağını düşünmek mantıksız fakat bu ortamda para arzı artarken, BTC de yükseliyor.”

Para

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x