MicroStrategy CEO’su Birikim Yapmak İsteyenlere Öneride Bulundu: Bitcoin (BTC) Alın

0

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, birikim yapmak isteyenlere Bitcoin (BTC) teklifinde bulundu.

Geçen yıldan bu yana Bitcoin yatırımı yapan dünyaca ünlü firma Microstrategy’nin CEO’su Michael Saylor, bugün katıldığı Squawk Box programında, Bitcoin’in bir yatırım aracı olarak kıymetlendirilmesi gerektiğini söyledi. Saylor, Bitcoin’in ödeme aracı olarak kullanılmasının anlamsız olacağını lisana getirdi.

Saylor, programda Bitcoin ile ilgili olarak şu tabirleri kullandı: “Bitcoin bir mülktür, garanti değildir. Daha bunu tartışmaya başlamadan evvel, idare konseyinin her üyesine Bitcoin varlıklarımın tam kapsamını gereğince açıklamak için büyük gayret sarf ettiğime emin olabilirsiniz.”

Birikim İçin Teklifler

Saylor, programda ayrıyeten birikim yapmak isteyenlere de Bitcoin teklifinde bulundu. Saylor, şunları söyledi:

“Günün birinde 7-8 milyar insanın telefonlarında dijital altın olduğu ve bunu hayat birikimlerini saklamak için kullandıklarını göreceğiz.”

Saylor, Bitcoin’in harcamak için değil de birikim için olduğunu tabir etti. Saylor, son olarak şunları söyledi:

“Önümüzdeki on yıl için paranızdan tasarruf etmek istiyorsanız, tek bir süreç yapmanız mantıklıdır. Tüm paranızı Bitcoin’e koyun ve on yıl artmasını bekleyin.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x