Mike Novogratz: Mark Cuban’ın Dogecoin (DOGE) Kararı Bir Hata

0

Mike Novogratz, Mark Cuban’ın Dogecoin (DOGE) ile Dallas Mavericks biletleri ve eserleri alınmasını sağlayan atılımını eleştirdi. Novogratz’a nazaran bu bir yanılgı.

“Bana nazaran Mark Cuban bir kusur yapıyor. Bilet satın alabilmek için daha âlâ teknikler kelam konusu.”

Novogratz, Dogecoin’in çok da inançlı olmadığını düşünüyor. Ona nazaran Dogecoin, sonuç itibariyle bir “meme” parası olduğundan, yatırım yapmak için mantıklı bir seçenek değil.

Kripto para topluluğundaki birçok isim, husus hakkında çeşitli yorumlarda bulunurken, Novogratz’ın tasalarını haklı bulan bireyler de kelam konusu. Dogecoin’in yaratıcısı dahi, bu kriptonun bir “meme token” olduğunu belirtmişti. Lakin gelen bilgiler, Dogecoin kullanımının artmakta olduğunu gösteriyor. Swarm Analytics’e nazaran Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum‘un akabinde en çok bahsedilen kripto para olma özelliğini taşıyor.

Mark Cuban, Dogecoin’i bir ödeme aracı olarak benimseyen tek kişi değil. Bitpay de kısa bir müddet evvel Dogecoin’i desteklenen kripto para üniteleri listesine dahil etti. Ayrıyeten ATM operatörü CoinFlip de Bitcoin ATM’lerine Dogecoin takviyesi getirdiğini duyurdu.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x