Mike Novogratz’tan Grayscale Bitcoin (BTC) Trust Yorumu

0

Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz, Grayscale’in ana eseri olan Grayscale Bitcoin (BTC) Trust (GBTC) hakkında görüşlerini Twitter üzerinden paylaştı.

Novogratz, GBTC’nin indirimli bir biçimde süreç görmesiyle ilgili fikirlerinden kelam etti. Novograrz, GBTC’nin daimi bir teminat olduğuna ve yıllık %2 idare fiyatı talep etmesinden dolayı 7 ve 10 yıl içerisindeki %15 – %20 ortası bir indirim mantıklı olduğuna inanıyor.

Novogratz, birçok şirketin de bu koşullar altında faaliyet sürdürdüğüne dikkat çekti. ABD’de emsal fonlar bulunuyor ve bunlar da düşük fiyat alıyorlar. Dün itibariyle GBTC indirimi %7.28 oranında yer alıyordu.

Geçtiğimiz hafta Grayscale, beş yeni kripto para ünitesi tröstü başlatmıştı. Grayscale bir ETF lansmanını hedeflerken, Novogratz, Barry Silbert’e teşekkürlerini sundu. Ünlü Bitcoin boğası, Grayscale’in Bitcoin Trust eseri ile kripto para topluluğuna epey değerli bir hizmet sunduğunu kaydetti.

Grayscale

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x