Morgan Creek Digital’den Yusko: 37 Trilyon Dolarlık Transfer, Bitcoin (BTC) ve Kripto Paralara Destek Verecek

0

Morgan Creek Digital kurucu ortağı Mark Yusko, milenyum çocuklarının finansal dünyayı sonsuza dek değiştireceğini söyledi.

Preston Pysh ile yaptığı röportajda, Deloitte’den aldığı bilgiye nazaran milenyum çocuklarına 37 trilyon dolarlık transfer gerçekleşecek ve transferler gelişmekte olan teknolojilere ve kripto paralara kayacak:

“Benim kuşak, milenyum çocuklarına 37 trilyon dolarlık transfer yapacak. Finansman bilinen pay senetlerine değil, tersine DeFi, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) akacak. Tarihin en büyük servet yaratımına şahit olacağız.”

Yusko, yeni jenerasyonun aileleriyle ortasındaki farkı tabir etti. Çoğunlukla, Merrill Lynch üzere broker’ların Bitcoin’e kuşkuyla baktığı biliniyor. Ama milenyum çocuklarının farklı bir alanda olacağına inanan Yusko, kripto para kullanım dalgası ve jenerasyonların bedelli metal altından uzaklaşmasının an problemi olduğuna inanıyor.

“35 yaş altındaki herkese brokerlarının kim olduğunu sorun. Sizlere Robinhood olduğunu söyleyecekler. Ne kadar altına sahip olduklarını sorun? Size dalga geçip geçmediğinizi soracaklar.

Ne kadar BTC’ye sahip olduğunu sorun. O bahiste konuşmak istemeyecekler. Neden olmasın? Zira bedellerinin büyük çoğunluğu onun üzerinde. Yani, ayrım daha da büyüyecek.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x