Mt. Gox Alacaklıları Taslak Rehabilitasyon Planını Oylayacak

0

Mt. Gox alacaklıları, mütevelli Nobuaki Kobayashi’nin Ekim ayına kadar çözümlenmesi maksadıyla önerdiği taslak planı oylayacak.

Mt. Gox, alacaklıların artık uzun müddettir kullanılmayan Bitcoin (BTC) borsası tarafından tutulan varlıklar için bir taslak rehabilitasyon planını onaylama bahtına sahip olacaklarını açıkladı. Alacaklılar, mütevelli Nobuaki Kobayashi tarafından önerilen, Mart 2020’de ana sınırları çizilen ve Aralık ayında dosyalanan planı oylayacak. Önlem, taslağın Tokyo Bölge Mahkemesi müfettişi tarafından onaylanmasının akabinde geldi.

Oylama, bu yıl 20 Ekim’de yapılacak alacaklılar toplantısında tahlile kavuşturmak maksadıyla çevrimiçi olarak, posta yoluyla ve şahsen yapılacak. Taslak, talepte bulunan alacaklıların, fiat para üniteleri, Bitcoin yahut Bitcoin Cash (BCH) olmaları durumunda varlıkları özgün olarak yatırılan formlarında alacaklarını gösteriyor. Öbür kripto üniteleri tasfiye edilecek ve fiat para ünitesi olarak iade edilecek.

Mt. Gox alacaklıları, hacker’lar tarafından borsadan 850.000 Bitcoin çalındığının ortaya çıktığı 2014 yılından bu yana bu türlü bir tahlil bekliyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x