NewsCrypto, Kriptopara Trade Etmede Devrim Yaratıyor

0

Önde gelen trader eğitim platformlarından biri olan NewsCrypto, en son trade haberlerini, grafik tahlillerini ve kripto ile ilgili başka bilgileri geniş bir topluluğun kullanımına sunuyor. Platform, yatırımcıların şuurlu kararlar almalarına yardımcı olup kriptopara ünitelerinin mevcut ve gelecekteki trend yönelimlerini tahlil etme fırsatı sağlar.

NewsCrypto, yüksek kaliteli bilgi sağlamanın yanı sıra, yeni ve mevcut yatırımcıların her gün kullandıkları çağdaş tahlil araçlarına da sahiptir.

NewsCrypto’nun misyonu, kullanıcı dostu ve verimli bir ortam oluşturmak için en son teknolojiyle desteklenen küresel bir analitik ekosistem geliştirmektir. Böylelikle verimli trade yapmayı teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Kolay bir sözle, topluluğuna yanlışsız vakitte gerçek bilgiyi sağlayarak yatırımcıların süratli ve rasyonel alım satım kararları vermesine imkan tanır. NewsCrypto bunu temel özellikleri sayesinde başarır.

Temel Özellikleri

NewsCrypto Akademi: Akademi, hem yeni başlayanlar hem de tecrübeli olan trader’ların birinci sınıf trade eğitimine erişmelerini sağlar. Akademi birçok makale ve görüntü kullanıcılar için basitçe erişilebilir hale getirilir.

Trade Simülasyonu: Trade yapmaya yeni başlayanlar, fonlarını kaybetme korkusu olmadan basitçe nasıl trade yapılacağını öğrenirler. Öte yandan, profesyonel traderlar gerçek trade sürecine benzeri bir ortamda farklı stratejiler deneyebilirler.

Market İndikatörleri: Market indikatörleri, yatırımcılara makul kripto para üniteleriyle ilgili mevcut trade şartları hakkında bilgi veren bir dizi trade araçlarıdır. Bu sayede yatırımcılar, seçtikleri kriptopara ünitelerindeki geçmiş ve yeni fiyat eğilimlerini gözlemleyebilirler.

Topluluk İddiaları: NewsCrypto kullanıcıları, günlük olarak kriptopara ünitelerinin fiyat hareketleri hakkında kestirimlerde bulunurlar. Ayrıyeten bu kriptoparaların performanslarını tartışarak birbirleriyle sohbet edebilirler.

Topluluk varsayımlarının yanı sıra, NewsCrypto üyelerine emniyetli bilgi ve bilgi sağlar. Dataları toplamak ve işlemek için AI Fiyat Kestirim aracını kullanır. Pekala bu araç nasıl çalışır?

AI Tabanlı Fiyat İddiaları

Basitçe tabir etmek gerekirse, AI tabanlı fiyat varsayım aracı, Twitter ve öbür finans haber kaynaklarından datalar toplar. Daha sonra, evvelce tanımlanmış bir anahtar söz kümesi kullanılarak erişilen, Tweet’ler yahut haber makaleleri aracılığıyla tabir edilen hisleri tahlil eder. Topladığı hisleri, bireylerin kaygısından coşkusuna kadar geniş bir ölçekte kıymetlendirir.

Al tabanlı kestirim aracı, bir varlığın gelecekteki fiyat hareketini iddia etmek için belli bir kriptopara ünitesini tartışan şahısların toplu hislerini ilgili geçmiş bilgileriyle karşılaştırır. Bu, emsal tahlillerin yeni ve geçmiş bilgilerinin ilişkilendirilmesiyle elde edilir.

Bu nedenle NewsCrypto, topladığı datalara nazaran fiyat hareketlerini varsayım eder. Bireylerin hislerini geçmişte emsal fiyat hareketleri varken başka beşerler tarafından söz edilenlerle karşılaştırarak çıkarımlarda bulunur.

Elbette iddia süreci ölçüsüz değildir. Örneğin, Elon Musk üzere birtakım tesirli şahıslar, kriptopara ünitelerinin fiyat hareketleri yahut ilgili bilgiler hakkında Tweet attığında, katkılarından kaynaklanan hislerin ilgili kripto varlığın fiyat hareketleri üzerinde büyük tesirleri vardır.

Daha da değerlisi, ünlü bir kripto uzmanı tarafından yapılan bir katkıya cevap olarak yapılan beğenilerin, retweetlerin ve yorumların sayısı, puanın belirlenmesinde sıradan insanların katkısına göre daha fazla yüke sahiptir. Bu nedenle, AI fiyat varsayım aracı, fiyat hareketlerini iddia etmek için tüm bireylerin hislerinin puan ortalamasını kullanır.

Hislerin, belli anahtar sözlerin belli bir müddet içinde kullanıldığında toplanan ve tahlil edilen Twitter katkılarından kaynaklandığına dikkat etmek değerlidir. Öbür kaynaklardan gelen haberler için de emsal süreçler geçerlidir.

Yakın gelecekte, NewsCrypto bir sonraki güncelleme setini uyguladığında, AI Fiyat Kestirim Aracı, konuşulan sözleri metne dönüştürebilecek ve bunları fiyat hareketi tahliline dahil etmesini sağlayacak.

Bu sayesinde, haberlerdeki kişinin nasıl konuştuğuna – ses tonuna (tonlama) nazaran kullanıcı hislerini varsayım etmek mümkün olacak. Bu nedenle, bu tıp bir hassaslık, fiyat varsayım sürecinde değerli bir girdi olacaktır.

Ve bu özellik ve fonksiyonların 2 yıldır faal kullanıldığı NewsCrypto platformunun kendi platform içi kriptopara ünitesi olan NWC ekosistem içerisinde kilit bir role sahiptir.

NewsCrypto Coin (NWC)

NewsCrypto Coin (NWC), Stellar blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir kripto paradır. Bu ortada, NWC, NewsCrypto ekosistemi içinde bir bedel ünitesidir. Tıpkı vakitte ödeme, biriktirme ve mükafatlar için kullanıldığı için ekosistem içerisinde bir değişim aracıdır.

NWC token sahipleri, platformun gelişmiş trade özelliklerine erişim hakkına sahip olurlar. NWC tokeninin göze çarpan bir özelliği, token yakma sistemidir. Spesifik olarak, token yakma düzeneği, NWC tokeninin arzındaki daima azalmayı sağlar. Deflasyonist yapısının bir sonucu olarak, token bedelinde organik büyüme yaşanmasını tetikler.

Sonuç

Özetle, NewsCrypto trade bilgileri sunan ve gelecek trendleri gösteren bir eğitim platformudur. Bu, AI Fiyat Kestirim Aracı ile traderlara sağladığı avantajlar çok daha gelişmiş bir noktaya ulaşacaktır. NWC tokeni, platformunun tüm fonksiyonlarına güç sağladığı ve kullanıcıların hem ödeme hemde ekosisteme katkıları sebebi ile aldığı ödül ünitesi olduğundan ötürü gün geçtikçe kriptopara traderları için daha değerli bir yatırım aracı olacaktır.

Trade,Etme,Duyguları,Token,Platform,Gün,Aı,Süre,Yatırım,Toplu,Kullanıcı

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x